2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan Kütahyalı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan Kütahyalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 2000 Ruhunun Geri Dönüşü/ R.Ozan Kütahyalı

Yeni gördüm.

Tek kelime ile saçmalamışsın verilecek cevap çok ama bir o kadar da yorgunum. Kendisi akrabam ya da siyasi "temsilcim" değil.

Bizi savunduğu programlar oldu hatırlıyorum. Arda konusunda baya kızmıştı hatta. Ayrıca, nerdeydi diye sormuşsun. Cevabım bu olur : "yıllardır Galatasaray medyada zaten yalnız". Hatta eski oyuncularımız dahi eleştiriyordu umarım daha dikkatli düşününce anlayacaksındır. Dikkat ettiysen artık bizi savunan isimler az çok konuşmaya başladı.

Salyalar saçmıyor. Haa beğenmiyorsan, Gökmen Özdenak layık size derim. Başka isim kalmıyor. Çavuşoğlu gibi bir adamı bile "patlıcan" gibi oturtmuştur. O yüzden, "sadece" spor kimliği ile düşünün kendisi. Aksi halde bende beğenmiyorum kendisi bunu ilk iletimde de belirttim.

Sadece spor kimliğiyle nasıl savunayım kendisini pardon? Hangi spor kimliği ile?

Yahu allah aşkına hangi platformda ne zaman savundu bu adam Galatasaray'ı, Galatasaray değerlerini.

Tüm medya Galatasaray'ın üzerine bindiğinde neredeydi? Ya da ne bileyim biraz daha geçmişe gideyim, Galatasaray bataklığın içindeyken neredeydi?

Bırakın allah aşkına..

Edit: Konuşmasın yazmasın demiyorum, bu adam spor konuşmuyorken spor yorumcusu oluveriyor ona sinirleniyorum. Farklı yerlere çekip demokratçılık oynayanlar olmasın.

herkesin oldugu gibi rasim kütahyalininda söz söyleme hakki vardir.

Tamamen belirli bir siyasi odaklara bizi çekme çabası.Ayrıca yazdığı yazıda ne var, burada 450 tane adam çıkar bunun yazcağının kat be kat kalitelisi, içten olan şeklinde. yazı vıcık vıcık yağ kokuyor. kaldı ki bu herif iki hafta önce Galatasaray'ın da başı yanacak diye bağırıyordu televizyonda.

Sadece spor kimliğiyle nasıl savunayım kendisini pardon? Hangi spor kimliği ile?

Yahu allah aşkına hangi platformda ne zaman savundu bu adam Galatasaray'ı, Galatasaray değerlerini.

Tüm medya Galatasaray'ın üzerine bindiğinde neredeydi? Ya da ne bileyim biraz daha geçmişe gideyim, Galatasaray bataklığın içindeyken neredeydi?

Bırakın allah aşkına..

Sen neden bu forumdasın ? Biz sana neden cdevap veriyorsak o kimlik ile değerlendir. Haa siyasi bir konu olsa anlayacağım gayet güzel bir konu yazmış, birçoğumuzun görüşünü kaleme almış. Garipsiniz.

Tüm medya Galatasaray'ın üzerine bindiğini kendisi zaten dillendirdi. Bak bir programında şikeden önce "sen izlememişsin" Arda ve Galatasaray'ı yıpratma konusunda eleştiri yaptı. Sonra, bir spor programına katıldı şike ilk günlerinde "nerde o sallayan-eleştiren yandaş medya sözcüleri" dedi. Bu söylediklerimin dışında siyasi programları sevdiğim için kendisini birkaç kez izledim, düşüncelerimiz tamamen aykırıdır ve sinirimi bozuyor.

Facebook profilimde 3 ay önce kendisine sövmüşlüğüm var. Ama burda konusu "GALATASARAY". Her kim ne şekilde olursa olsun "gerçekleri" yazıyorsa ve bu bizim lehimize ise beni mutlu eder. Hoşunuza gitmiyorsa okumaz, yorum yapmazsınız. Yorum yapanlarada "bu liboş .. bıdıbıdı..." diye sallamayın çünkü olaya siyasi açıdan bakarsanız beni mutlu edecek bir yorumcumuz kalmaz.

Sen neden bu forumdasın ? Biz sana neden cdevap veriyorsak o kimlik ile değerlendir. Haa siyasi bir konu olsa anlayacağım gayet güzel bir konu yazmış, birçoğumuzun görüşünü kaleme almış. Garipsiniz.

Tüm medya Galatasaray'ın üzerine bindiğini kendisi zaten dillendirdi. Bak bir programında şikeden önce "sen izlememişsin" Arda ve Galatasaray'ı yıpratma konusunda eleştiri yaptı. Sonra, bir spor programına katıldı şike ilk günlerinde "nerde o sallayan-eleştiren yandaş medya sözcüleri" dedi. Bu söylediklerimin dışında siyasi programları sevdiğim için kendisini birkaç kez izledim, düşüncelerimiz tamamen aykırıdır ve sinirimi bozuyor.

Facebook profilimde 3 ay önce kendisine sövmüşlüğüm var. Ama burda konusu "GALATASARAY". Her kim ne şekilde olursa olsun "gerçekleri" yazıyorsa ve bu bizim lehimize ise beni mutlu eder. Hoşunuza gitmiyorsa okumaz, yorum yapmazsınız. Yorum yapanlarada "bu liboş .. bıdıbıdı..." diye sallamayın çünkü olaya siyasi açıdan bakarsanız beni mutlu edecek bir yorumcumuz kalmaz.

Ben anlatamayacağım bazı şeyleri, Kütahyalı'nın liboş yada başka birşey olması " bir futbol platformunda" beni hiç ilgilendirmiyor.

Benim değindiğim nokta, bu adamın futbol yorumcusu olarak birden gökten inmesi.

"Gerçekleri" ya da başka neyi yazarsa yazsın, bu adamın futbol konuşmasını ben istemiyorum. Sen isteyebilirsin, Ahmet isteyebilir, Mehmet isteyebilir, bir başkası istemez.

O nasıl yazıyor biz de okuyorsak, istememek; memnuniyetsizliği dile getirmek hakkımız.

Unutmadan; birden büyük Galatasaraylı yaptığınız adam "GALATASARAYIN DA BAŞI YANACAK" diye böğürürken sen de izlememişsin demek ki..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt