2006 Yılında Teşvik Yok ŞİKE Var | UYUMA TFF - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2006 Yılında Teşvik Yok ŞİKE Var | UYUMA TFF

Bu başlığı yeni görüyorum. İzlerken sinir krizi geçirdiğim herşey var. Tekrardan sinirlendim ya.

İşte böyle böyle gitti tüm sezonlar. 2 sene önce de patladı artık bu şike olayları. Patladı patlamasına ama hala, bu sezon bile futbolumuzda şike yapılıyor ve buna göz yumuluyor.

best fail topic :happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy: ulan adamlar 2011 dekini mahkemelere rağmen akladı ceza vermedi 2006 yı kim takar

çok iyi tespitler emek harcanmış

ama bunların daha da anlamlı olması için camia ve taraftarlar olarak birlik olup ne kadar güçlü olduğumuzu göstermemiz gerekiyor

biz böyle birbirimizle uğraşacağımıza birlik olup düşmanlarla uğraşırsak inanın ki kimse karşımızda duramaz

emeğine saygım var ama gerçekten başlık komik olmuş uyumuyorki adamlar harıl harıl fenerin pisliklerini temizlemek için uğraşıyorlar :crushed:

Konuyu daha yeni görüyorum. Eline saglik Refik kardes. Vallah okurken o sezon geldi gözümün önüne, o pozisyonlarin cogu da :( Gelde sinirlenme.

kardeşim uyumayın yav bu konuyu açtığımda sene 2010 idi bu tff ye uyuma yazmadık heralde ayakta uyuyorsunuz uyku borcu diye bişey var acaba yıllardır uyumadınız mı

Üst Alt