2006 Yılında Teşvik Yok ŞİKE Var | UYUMA TFF - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2006 Yılında Teşvik Yok ŞİKE Var | UYUMA TFF

Cevap: 2006 Yılında Teşvik Yok ŞİKE Var | UYUMA TFF

Maçı 16 dakka uzatan maç başlamadn pislik yapan yayıncı kuruluşum kablolarını kesen bizim taraftarımız ve takımımız değil. Kahpebahçe taraftarı ve takımıdır. İlahi adaletin tokadından kimse kaçamaz.

İkinci yarı çok dikkat edilmeli. Son 10 senede Aziz ve tayfasınn şike karıştırmadığı maç sayısı çok azdır.

Forumun en iyi,en iddialı konusudur şüphesiz.

Helali hoş olsun.

O bitmek bilmeyen 16 dakika varya, tarihimizin en adaletli, en anlamli sampiyonlugudur!

O bitmek bilmeyen 16 dakika varya, tarihimizin en adaletli, en anlamli sampiyonlugudur!

Murhan sen o zaman 10 yaşındaydın hatırlamazsın be :D

Aslında bu başlık süper ama kime ne anlatıyoruz ki kendimiz çalıp oynuyoruz işte. Gözünün önünde deliller kararlar olmasına rağmen hiç birşey olmamış gibi davranan bir federasyonlar sistemi var.

Hep bokladılar ulusoy tff başkanı olduğunda Galatasaray şike ile şampiyon oluyor diye efsane hep dolaşır. Bilmezler ki pencerenin öteki yüzünden bakınca aslında dirayetli yönetimler olduğu zaman aziz şikeden başarıya ulaşamıyor.

Hep fenerden bahsedilmiş ama bşiktaşın 100 yıl şampiyonluğu türkiyede yapılmış 1 numaralı şike organizasyonudur, ve azizin burada da parmağı vardır. Keza keltoş sinan ağzı ile söyleyip gerisini karıştırma diyen adamdır kendisi. Bunuda görelim arada kalmasın lütfen.

Murhan sen o zaman 10 yaşındaydın hatırlamazsın be :D

Aslında bu başlık süper ama kime ne anlatıyoruz ki kendimiz çalıp oynuyoruz işte. Gözünün önünde deliller kararlar olmasına rağmen hiç birşey olmamış gibi davranan bir federasyonlar sistemi var.

Hep bokladılar ulusoy tff başkanı olduğunda Galatasaray şike ile şampiyon oluyor diye efsane hep dolaşır. Bilmezler ki pencerenin öteki yüzünden bakınca aslında dirayetli yönetimler olduğu zaman aziz şikeden başarıya ulaşamıyor.

Hep fenerden bahsedilmiş ama bşiktaşın 100 yıl şampiyonluğu türkiyede yapılmış 1 numaralı şike organizasyonudur, ve azizin burada da parmağı vardır. Keza keltoş sinan ağzı ile söyleyip gerisini karıştırma diyen adamdır kendisi. Bunuda görelim arada kalmasın lütfen.

ben ilahi adalete kesinlikle inanıyorum. azizin 14 senelik başkanlığı süresince biz 7 fb 5(1i belirsiz) bjk ise 2 kez şampiyon olabilmiş. yani şike yapanın yanında kar kalmıyor. aziz şike yapmasa yada başkan bile olmasa bu fener zaten 15 senede en az 5 kez şampiyon olurdu belkide daha fazla olurdu(geçmiş 15 seneye bakılıp kıyaslanabilir)fener kaç kez kupa alabilmiş 15 senede, avrupada ne yapabilmiş. yani yaptıkları yanlarına kar kalmadı ve hep rezil oldular. bjk nin durumu zaten ortada. o şikeli sezondan sonra düzelemediler birdaha ve hep daha beter oldular.

ben ilahi adalete kesinlikle inanıyorum. azizin 14 senelik başkanlığı süresince biz 7 fb 5(1i belirsiz) bjk ise 2 kez şampiyon olabilmiş. yani şike yapanın yanında kar kalmıyor. aziz şike yapmasa yada başkan bile olmasa bu fener zaten 15 senede en az 5 kez şampiyon olurdu belkide daha fazla olurdu(geçmiş 15 seneye bakılıp kıyaslanabilir)fener kaç kez kupa alabilmiş 15 senede, avrupada ne yapabilmiş. yani yaptıkları yanlarına kar kalmadı ve hep rezil oldular. bjk nin durumu zaten ortada. o şikeli sezondan sonra düzelemediler birdaha ve hep daha beter oldular.

Allahın adaletine inancım sonsuz ama şu anki federasyona güvenim yok. Keza saraçoğlunda br fenerliye kart çıkarmak hakemler için ne kadar zorsa. Rakibe penaltı verek ne kadar zorsa şu anda 2-3 kat daha zorlandı. Adamların bilmem kaç maçtır o sahada ki yenilmezlik serisi olduğunu varsayarsak ve son 2 mağlubiyeti düşünelim. Madem bunları yenmek hatta 3 gol atarak yenmek o kadar kolaydı da onca senedir bu takımlar neredeydi. Göz göre göre karar veremeyen hakemler neredeydi. Aziz bi sustu adamlar doğru karar vermeye başlamışlardı. Peişan acınacak halde olan aziz tekrar toparlanıyor hatırlatayım. Şampiyon oluruz olmayız onu bilemem ama benim tanıdığım aziz en iyi bildiği yola başvuracaktır yine. Fakat bu sefer hem yasalar önünde açılmış hemde engelleyici bir kurum yok.

kim bu olayların üzerine gitcek acaba öyle cesur karakterli adam var mı medyada

kim bu olayların üzerine gitcek acaba öyle cesur karakterli adam var mı medyada

Eskisinden daha umutluyum bu konuda.Ama şike davasından sonra umutlandım.Önceden sus pus olan herkes şimdi daha cesaretli konuşuyor.

Bir de olayların üzerine gidebilen Baransu ve R. Ozan Kütahyalı yı nedense bizim taraftarlardan bazıları eleştiriyor.Bu yazarlara sahip çıkmalıyız bence

Böyle like görmedim

Yazı 10 numero .O sene tarihimiz en anlamlı ve bence en güzel şampiyonluğu

------

" En iyi savunma ; hücum yapmaktır " 'ı farklı bir kulvarda uygulayan bir camia için " hedefe giden her yol mübahtır " ayrıca...

Bu 2 kavram onların felsefesi...

Bu yüzden ciddiyet almamak gerekir diyeceğim ama yanlarına birde " çantadan düşen ekmek kırıntılarından bizde nasiplenelim " diyen Anadolu kulüpleri ile,

" Sağmal Fener camiasının sırtından , onların gönlünü ederek daha çok para kazanalım " mantığını güden medya olmasa...

İşte bu yüzden süregelen durumlar ancak ;

Fener camiasının " Ulan " deyip yukarıda yazdıklarımın farkına varıp; " Arkadaş öyle veya böyle Türk Futbolunun içine ediyoruz...Yakında silip atacağız... Sahip çıkalım bari ... "

Demeleri ile sonlanır...

Sizce bu mümkün mü ?

Bence çok zor ama imkansız değil...

Bunların hepsi birikti birikti sonra hesap günü geldi Denizlispor 2 tane attı o gün maçlar bittikten sonra kaç tane fenerli arkadaşım yere oturmuş ağlıyorlardı sayamamıştım inanılmaz bir gündü. Sonra şaka kaldıracağını bildiğim arkadaşıma gittim ve kulağına ''olsun siz bizi 6-0 yenmiştiniz'' dediğimde arkadaşım hemen eve gitmiş ve 6-0 lık maçın özetini defalarca izleyerek kendine gelmeye çalışıyordu. Hala görüşüyorum takım muhabbeti açmaz pek futbolla arası artık iyi değil :) :lol: abartmadım arkadaşlar söylediklerim gerçek.

Muhtemelen o gün binlerce fenerli özet izleyerek geçirdi zamanını. Atılan gollerde heeyt oğlum bee ne atmışız ama diyerek yalancıktan sevindi hahahaah. Komedisin fb sen iyi ki varsın.

Aklıma Kayseri erciyes maçından sonra Adnan aybabanın sözleri geldi.Maçın görüntüleri veriyor, Erciyesli topçu eliyle vuruyor, aybaba 'birşey yok ' diyordu.Stüdyo dakiler de adnan ı ti ye almıştı:D

Şimdi gülüyorum ama o zaman çok sövdüydüm:mad:

Üst Alt