2006 Yılında Teşvik Yok ŞİKE Var | UYUMA TFF - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2006 Yılında Teşvik Yok ŞİKE Var | UYUMA TFF

Cevap: 2006 Yılında Teşvik Yok ŞİKE Var | UYUMA TFF

fb 2001 yılından beri şike yapıyor, ben buna inanıyorum.

Bu Twitter'da yapılan TT'leri, Medya'da konuşulan işte efendim şu sene şu takım şike yaptı gibi şeyleri yanlış buluyor. Benim için kanıtlanana kadar herkes masumdur. Bakın Aziz Yıldırım şike olaylarına karıştı, mahkeme suçlu buldu ve ceza verdi. Geçmiştede şike yapılmış olsa, bunlar ortaya çıkardı. Böyle saçma sapan, 8-0 diyip, 2004 diyip kaçan şampiyonluklardan sonra taraftarını kandırmak kimseye yakışmıyor.

Boş işler bunlar. Ben de başlığı okuyunca belgeli bir şey var sandım. Şimdi bir FB li çıkıp 4 yıl üst üste şampiyon olduğunuz dönem için böyle bir şey hazırlamaya kalksa bir kaç ciltlik bir eser çıkar ortaya diye tahmin ediyorum.

Boş işler bunlar. Ben de başlığı okuyunca belgeli bir şey var sandım. Şimdi bir FB li çıkıp 4 yıl üst üste şampiyon olduğunuz dönem için böyle bir şey hazırlamaya kalksa bir kaç ciltlik bir eser çıkar ortaya diye tahmin ediyorum.

Babaoğlu bu ülkede şikenin kralını belgeleriyle birlikte de:yenieek: gördük..Ha neoldu senin dediğine kısmen katılıyorum boş işler bunlar..

adam yolun yarısına gelmiş trollük ypamaya çalışıyor. yaşlılar nereye gidiyor . .

Boş işlerse,boş boş yorum yapma o zaman...

Hazırlayanın eline sağlık...

hazırlayanın ellerine sağlık ama maalesef biz yazar biz yorum yaparız medyadaki gücümüz düşükson iki arenadi maçta elazığ ve mersin maçında açık iki penaltı bir maçta drogbaya bir maçta buraka verilmedi ama hiç bahsedilmedi herkesin ağzında galatasarayın gençlerbirliğindeki drogbanın atamadigi penaltı var maalesef fenerin medyadaki gücü çok büyük adamlar medyada her türlü eziyor ntv spordan başlayarak çoğu parayla haber yapan medyacılar

Hep düşünmüşümdür fb neden hep son dakikalarda şampiyonluklar kaybediyor diye.İlahi adalet.

27. Hafta

Denizlispor 1-2 Galatasaray

- Serdar Tatlı

İlk yarının sonunda kaldırılmayan levha ve bunun sonucunda elle düzeltilip atılan bir gol.

Buna rağmen yine hak yerini buluyor ve Galatasaray 2-1 kazanıyor.

:confused:

Malum, bu aralar 2006 yine sıklıkla dile getiriliyor.

2006'da teşvik yok, ŞİKE VAR.

Refik hadi iyisin 20 like gelir :asd:

Üst Alt