2010-2011 Aroma Bayanlar Voleybol Ligi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Aroma Bayanlar Voleybol Ligi

Cevap: 2010-2011 Aroma Bayanlar Voleybol Ligi

25-27 Vakıfbank aldı 3.seti. Setlerde durum 2-1

Son bölümde bir Asuman değişikliği iyi olurdu aslında. Vakıf buradan geri gelip de Fenerbahçe'yi lider yapmaz umarım.

16-13 oldu, Vakıf da bırakmıyor maçı bir türlü neyine yarayacaksa.

12-15 Vakıfbank kazandı ve Fenerbahçe lider oldu. 6 ihtimalden biri yarıyordu Fenerbahçe'ye o gerçekleşti. :eek:

1.liğin anlamı Şampiyonlar Ligi'ne direk gitmeleri değil mi ? Zaten ön eleme oynasalar bile geçerlerdi. Çok bir şey değişmezdi.

Benim bildiğim kadarıyla Play-off'larda final oynayan iki takım Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor. Fenerbahçe 1. olduğu için rahatlıkla finalde diyebiliriz. Vakıfbank - Eczacıbaşı eşlemesinin galibi finalde olacak, diğeri Wild Card bekleyecek, olmazsa CEV Cup'a gidecek.

Neslihan Darnel diriyse Eczacıbaşı bir şekil seti alıyor ama işte ilk iki set birazda üçüncü set böyle sonrasında dengeli kullanamıyorlar.Elinde Del Core gibi oyuncun var ama düştüğün durum ortada.

Bizim için değişen birşey yok gidebileceğimiz yer belli hatta İller maçıda öyle kolay geçmez.

29 Nisan 2011 Cuma

19:00 Eczacıbaşı VitrA - Vakıfbank Güneş Sigorta T.T

2 Mayıs 2011 Salı

20:45 Vakıfbank Güneş Sigorta T.T

Türkiye'de voleybol denince akla bu iki takım gelir. 7-8 yıl öncesini hatırlıyorum, o zamanlar Kanal D veriyordu Eczacıbaşı - Vakıfbank maçlarını, diğer maçların yayını yoktu. Neslihan'a kadar üstünlük hep Eczacıbaşı'daydı sonra Vakıfbank'a döndü.

Evet . İsimlere bakarsak büyük bir yarı final organizasyonu . Biraz daha güçlü olsak müthiş maçlar çıkardı . Eczacıbaşı'nın turuncu formasını hiç beğenmiyorum hele Neslihan'a hiç yakışmıyo yav :D Glinka ve Neslihan müthiş oynarlar umarım.

Evet . İsimlere bakarsak büyük bir yarı final organizasyonu . Biraz daha güçlü olsak müthiş maçlar çıkardı . Eczacıbaşı'nın turuncu formasını hiç beğenmiyorum hele Neslihan'a hiç yakışmıyo yav :D Glinka ve Neslihan müthiş oynarlar umarım.

Vakıf kazansın da bizim Wild Card şansımız artsın. :melek:

Üst Alt