2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu

Cevap: 2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu

Tom Logan mı?

Bu arada Savaş Abi ye sordum seneye diğer orta oyuncumuz Özlem olacakmış. Yerli bir transfer de yapılabilirmiş.

Manon Flier'di.Milli takımda 4 numara oynadı,geçen avrupa şampiyonasının en skorer oyuncusu,tabi şampiyonlar ligi olmaması büyük handikap ama parayı yüksek tutarsak gelir diye düşünüyorum,en azından takımda görmek isterim.

Vallahi M.Ali Aydınlar yine atıp tuttu haftaya pozisyonunun dünyadaki en iyisini alacağız,en az 5-6 yabancımız olacak yani bir görgüsüzlüktür gidiyor,Poljak'ı da istiyorlarmış onun için son hakkımızı çok iyi kullanmalıyız.

Vallahi M.Ali Aydınlar yine atıp tuttu haftaya pozisyonunun dünyadaki en iyisini alacağız,en az 5-6 yabancımız olacak yani bir görgüsüzlüktür gidiyor,Poljak'ı da istiyorlarmış onun için son hakkımızı çok iyi kullanmalıyız.

Dediğin gibi tam görgüsüzler.

Dedikleri isimler kim olabilir sence? Benim ilk aklıma Aguero, Lo Bianco geliyor.

Dediğin gibi tam görgüsüzler.

Dedikleri isimler kim olabilir sence? Benim ilk aklıma Aguero, Lo Bianco geliyor.

Yabancı forumlarıda takip ediyorum orada Aguero ismi çok geçiyor,ortaya oyuncu alacaklardır o da Fürst veya Poljak olabilir.Yalnız merak ediyorum Lo Bianco geldi diyelim sadece avrupada mı oynayacak yani kabul etmez gibi geliyor.

Yabancı forumlarıda takip ediyorum orada Aguero ismi çok geçiyor,ortaya oyuncu alacaklardır o da Fürst veya Poljak olabilir.Yalnız merak ediyorum Lo Bianco geldi diyelim sadece avrupada mı oynayacak yani kabul etmez gibi geliyor.

Bana kalsa diğerleri de kabul etmez ama demek ki çok yüksek miktarlarla anlaşacaklar.

2010 - 2011 | Seda Eryüz

Galatasaray bayan voleybol takımı gelecek sezon için kadro çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen Seda Eryüz gelecek yıldan itibaren Galatasaray formasını giyecek. Pasör mevkiinde görev yapan Seda 27 yaşında ve 180 boyunda..

Başarılı pasöre hoşgeldin diyor ve başarılar diliyoruz.

Malum blog :)

Arzu Göllü Galatasaray'da

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, ligin en deneyimli pasörü Arzu Göllü'yü renklerine kattı.

Transfer çalışmalarını sürdüren Aroma Bayanlar Voleybol 1. Lig takımlarından Galatasaray, geçtiğimiz sezon Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom'da forma giyen deneyimli pasörü Arzu Göllü ile anlaştı.

Beşiktaş'tan pasör Seda Uslu Eryüz, Yeşilyurt'dan libero Merve Dalbeler ve en son Villa Cortese takımından Sırp orta oyuncu Vesna Citakovic'i renklerine katan Galatasaray, deneyimli pasör Arzu Göllü'yü de transfer ederek gücüne güç kattı.

Arzu Göllü

Oynadığı Kulüpler:

1991-2000 Eczacıbaşı

2000-2001 Beşiktaş

2006-2007 DYO Karşıyaka

2008-2009 V.B. Güneş Sigorta

2009-2010 V.B. Güneş Sigorta Türk Telekom

Voleybolmagazin

Turkish team VGSTT and Galatasaray are rumored to be interested in Logan for next season.

Arzu Göllü'de Seda'nın arkasından ikinci pasör olur,çok iyi bir oyuncu voleybolda herşeyi görmüştür öylede bir tecrübesi var,özellikle saha dışında çok faydası olacaktır.

Orkun Darnel pozisyonunda dünyanın en iyi beş oyuncusundan birisini alacağız dedi.Çok fazlada oyuncu kalmadı,çoğu transferini yaptı yinede alabileceğimiz dünya çapında oyuncular var.

Paula Pequeno ve Logan Tom'a Türkiye'den teklif varmış büyük ihtimal biri biz diğeri Vakıfbank.

Orkun Darnel pozisyonunda dünyanın en iyi beş oyuncusundan birisini alacağız dedi.Çok fazlada oyuncu kalmadı,çoğu transferini yaptı yinede alabileceğimiz dünya çapında oyuncular var.

Paula Pequeno ve Logan Tom'a Türkiye'den teklif varmış büyük ihtimal biri biz diğeri Vakıfbank.

Facebook'da bir sayfa Brezilyalı demişti. Akla ilk olarak Paula Pequeno geliyor.

Facebook'da bir sayfa Brezilyalı demişti. Akla ilk olarak Paula Pequeno geliyor.

Pequeno,geçen sene Odintsovo'da sıfır manşetle oynadı,bize manşet alabilen bir dört numara lazım.Gelirsede sevinirim neticede olimpiyatların en değerli oyuncusu ama daha farklı birşey yapmak gerekiyor.

Filede Galacticos yaratmayı hedefleyen Fenerbahçe Acıbadem, dünya yıldızı Katarzyna Skowronska ile anlaştı.

//www.htspor.com/voleybol/haber/518517-iste-fbahcenin-yeni-melegi

Pequeno,geçen sene Odintsovo'da sıfır manşetle oynadı,bize manşet alabilen bir dört numara lazım.Gelirsede sevinirim neticede olimpiyatların en değerli oyuncusu ama daha farklı birşey yapmak gerekiyor.

Katılıyorum zaten manşette inanılmaz kötüyüz bir de Pequeno gelirse hiç şansımız olmaz. Logan iyi olur. Bu arada Eczacıbaşı İndesit'e gitti. Onların yerine CEV'e gidecek miyiz?

Katılıyorum zaten manşette inanılmaz kötüyüz bir de Pequeno gelirse hiç şansımız olmaz. Logan iyi olur. Bu arada Eczacıbaşı İndesit'e gitti. Onların yerine CEV'e gidecek miyiz?

Normalde gitmemiz gerekiyor.Hem gelecek oyuncular açısındanda avantajlı oluruz.

Ben bu anlaşmadan sonra Türk transferlerde bekliyorum.Duygu Bal,Esra Gümüş bu saatten sonra almak zor olmasa gerek.Tabi Neslihan'ı kaçırdık,ona çok üzüldüm ama anlaşma 2+2 yıllıkmış.İlk seneden büyük başarılar beklemiyorum özellikle seneye ligde ve avrupada çok büyük işler yapacağız.

Normalde gitmemiz gerekiyor.Hem gelecek oyuncular açısındanda avantajlı oluruz.

Ben bu anlaşmadan sonra Türk transferlerde bekliyorum.Duygu Bal,Esra Gümüş bu saatten sonra almak zor olmasa gerek.Tabi Neslihan'ı kaçırdık,ona çok üzüldüm ama anlaşma 2+2 yıllıkmış.İlk seneden büyük başarılar beklemiyorum özellikle seneye ligde ve avrupada çok büyük işler yapacağız.

Fenerbahçe Acıbadem 3.senesinde şampiyon olmuştu. İlk senede şampiyonluk beklemek haksızlık olur zaten.

Bayan basketbolda olduğu gibi yerli sıkıntısı çekeceğiz bu gerçek.

Eczacıbaşı'nın Neslihan'ı FBA'nın Eda'sı var. Pasör zaten kimsede olmadığı için sorun yok. Liberolar ise Gülden ve diğerleri şeklinde. Smaçörlerde zaten iyi diyebileceğimiz kimse yok.

Bence 2 seneye kadar Neslihan'ı almaya bakmalıyız. Mevkisinde dünyanın en iyileri olan 2 yabancı smaçör 1 yabancı orta ile götürürüz işi.

Üst Alt