2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu

Cevap: 2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu

Orkun abinin açıklamalarına güvenerek hala farklı birşey bekliyorum.Bu sene çok önemli,tamam ilk seneden şampiyonluk beklemiyorum ama en azından ligi Vakıfbank'ın önünde bitirelim.Rabita Bakü bile şampiyonlar ligi için wild card aldı,bizde seneye üçüncü olursak hem seneye yapılacak iyi transferlerle hem de bu sene Cev Cup'ta final four gibi başarı yakalarsak bizde alabiliriz.Seneye gelecek oyuncular açısından daha avantajlı oluruz.

Şu ana kadar kurduğumuz takım kesinlikle 4 milyon $'lık bir bütçe ile olamaz. Umarım parayı başka branşlara kaydırmak yerine önümüzdeki sene için saklıyorlardır.

ERiKA COiMBRA GALATASARAY MEDiCALPARK'TA!

Böyle bir haber dolaşıyor Facebook Galatasaray sayfasından

Doğruluk payı nedir bilen var mı ?

ERiKA COiMBRA GALATASARAY MEDiCALPARK'TA!

Böyle bir haber dolaşıyor Facebook Galatasaray sayfasından

Doğruluk payı nedir bilen var mı ?

bende gördüm bu haberi ama resmi bi açıklama yok henüz. ama büyük ihtimalle doğrudur ermal transferini de önceden yazmışlardı doğru çıkmıştı buda doğrudur

Ben kendi değerlendirmemi yapayım.

Öncelikle Logan Tom, Sokolova kalitesinde bir oyuncu değil. Fena oyuncu değil ama öyle dünyanın sayılı oyuncularından diyemeyiz. Sponsorluğun çok geç imzalanması nedeniyle piyasada kalan en iyi oyunculardan biriydi. Valeska'dan çok daha iyidir tabii.

Haberi biz yaptık. GS Basketbol sayfasının adminiyim. Haber doğru emin kaynaklardan alınmış bir haber.

Erika 2006-2007 sezonunda İtalya'nın Chieri takımında oynadı ve ligin hücumsal anlamda en iyi beş oyuncusundan biriydi,rakipleri de Mirka,Osmokrovic,Grün,Aguero gibi oyuncular olmasına rağmen.Yalnız o sezondan beri düşüşte,böyle bir sponsorluk anlaşmasından sonra bu riske değer mi bilmiyorum ama konuşulan oyunculardan sonra bir hayal kırıklığı olduğu gerçek.O sezon oynadığı oyunu oynarsa bizi şampiyon bile yapabilecek kapasitede ama oynayacağını zannetmiyorum.Mutlaka faydası olur özellikle rahat top öldürebilen ve manşette geçen seneki garip hataları yapmayacak bir oyuncu.

Erika 2006-2007 sezonunda İtalya'nın Chieri takımında oynadı ve ligin hücumsal anlamda en iyi beş oyuncusundan biriydi,rakipleri de Mirka,Osmokrovic,Grün,Aguero gibi oyuncular olmasına rağmen.Yalnız o sezondan beri düşüşte,böyle bir sponsorluk anlaşmasından sonra bu riske değer mi bilmiyorum ama konuşulan oyunculardan sonra bir hayal kırıklığı olduğu gerçek.O sezon oynadığı oyunu oynarsa bizi şampiyon bile yapabilecek kapasitede ama oynayacağını zannetmiyorum.Mutlaka faydası olur özellikle rahat top öldürebilen ve manşette geçen seneki garip hataları yapmayacak bir oyuncu.

Togut, Sheilla, Rinieri'de vardı o sene. O seneki oyunu oynaması imkansız gibi. Ama geçen seneye göre çok daha iyi bir takım olduğumuz ortada. Vesna Krsmanovic'den, Erika Valeska'dan çok daha iyi oyuncular.

Erika Coimbra Galatasaray'la bir senelik sözleşme imzaladığını açıkladı.Hayırlı olsun yabancı forumlarda gidişine bayağı üzülenler olmuş umarım eski performansını yakalar,beklediğimiz katkıdan fazlasını verir.

Togut, Sheilla, Rinieri'de vardı o sene. O seneki oyunu oynaması imkansız gibi. Ama geçen seneye göre çok daha iyi bir takım olduğumuz ortada. Vesna Krsmanovic'den, Erika Valeska'dan çok daha iyi oyuncular.

Erika kötü oyuncu değil zaten beklentiler artmıştı ondan dolayı bir garipseme oldu.Doğrudur biz geçen seneden daha iyi takımız ama rakiplerde çok güçlendi totale bakarsak belki Vakıfbank'ı geçeriz gibi duruyor.

Erika kötü oyuncu değil zaten beklentiler artmıştı ondan dolayı bir garipseme oldu.Doğrudur biz geçen seneden daha iyi takımız ama rakiplerde çok güçlendi totale bakarsak belki Vakıfbank'ı geçeriz gibi duruyor.

Seneye alırız artık Logan, Piccinini gibi oyuncuları. Bu sene Eczacıbaşı'lıyız.

şu bayanlar voleyboldan Naz Aydemir ve Neslihan Demir inşallah birgün bize gelirler.Naz zaten FB Acıbademe gitmeden önce Galatasaraylıydı,Neslihansa BJKlı ama kocası GSli,onu getirir birgün takıma inşallah

şu bayanlar voleyboldan Naz Aydemir ve Neslihan Demir inşallah birgün bize gelirler.Naz zaten FB Acıbademe gitmeden önce Galatasaraylıydı,Neslihansa BJKlı ama kocası GSli,onu getirir birgün takıma inşallah

Naz'a 1 milyon $ bonservis verdiler. Zaten iyi bir pasör olduğunu söyleyemeyiz. Ama Neslihan mutlaka alınmalı. Hem Türk hem de dünyanın en iyilerinden. 2. alınması gereken isim Gülden.

Yeni aslan Tolga Altıntaş

Daha önce Galatasaray ile prensipte anlaşan tecrübeli oyuncu Tolga Altıntaş İstanbul’a gelerek yeni kulübüne imza attı.

Arçelik alt yapısından yetişen 30 yaşındaki başarılı smaçör Maltepe Spor Kulübü formasını da giydikten sonra Ziraat Bankası, Maliye Milli Piyango ve en son Konya Diltaş Kulübü’nün formasını giymişti.

Üst Alt