2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu

Cevap: 2010-2011 Voleybol Transfer Sezonu

neslihan 2 yıl sonra gelecekmiş :) bayan ve erkek voleybolda hiç umudum yok artık basketbollarda da yok vala öle yani ..

abi nasıl iş yaa skowronska dan sonra fürst ü de aldı bunlar... yarın skowronska yla birlikte x bir yıldız daha gelicekmiş... bu ne yaa... noluo yaaa

İstiyorlarsa baskette de Kobe'yi alsınlar. Yırtınsınlar. Bizi kupa sayısı olarak geçemeyecekleri uzun yıllar boyunca aşikar. Emre sende istersen bir daha Galatasaray'ın tarihini ve başarılarını gözden geçir.

İstiyorlarsa baskette de Kobe'yi alsınlar. Yırtınsınlar. Bizi kupa sayısı olarak geçemeyecekleri uzun yıllar boyunca aşikar. Emre sende istersen bir daha Galatasaray'ın tarihini ve başarılarını gözden geçir.

arkadaşım senin gibiler yüzünden böle olduk... hala bizi geçemicekler diyosun ya... geçmesi mi kaldı... bariz avrupa markası oldular voleybolda... voleybol bilgin yok sanırım... gelen oyuncuları bir araştır bence...

Fenerbahçe Acıbadem'in sponsoru Mehmet Ali Aydınlar,bu arada furst e imza attırıp yarın saat 15.30'da Polonyalı Skowronka ile sözleşme imzalayacaklarını duyururken aynı anda sürpriz bir transfere daha imza attıracaklarını açıkladı.:mad:

Bayan voleybolda Amerikalı biriyle ilgileniyormuşuz. Savaş Abi söyledi. Çine gitme ihtimali de varmış.

voleybolda neden bu kadar sönük kalıyoruz anlamıyorum inşallah yeni sponsorla yeni staddan gelecek paralarla biraz daha önem verirler

Galatasaray Funda Bilgi İle Anlaştı

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray Bayan Voleybol Takımının geçtiğimiz sezon MKE Ankaragücü'nde forma giyen başarılı libero Funda Bilgi ile anlaştığı öğrenildi.

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın MKE Ankaragücü'nde forma giyen 1983 doğumlu başarılı libero Funda Bilgi'yi renklerine bağladığı öğrenildi.

Libero mevkiinde Yeşilyurt'dan Merve Dalbeler ve MKE Ankaragücü'nden Funda Bilgi'yi transfer ettiği öğrenilen Galatasaray'ın diğer transferleri merakla bekleniyor...

Voleybolmagazin

Halil İbrahim çok büyük ihtimallle gidiyormuş. Özkan ile anlaşabiliriz.

Volkan Güç de gündemimizde.

Yabancılarımız Bazin, Nemer, Barca

Galatasaray Transfer Atağında

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı yabancı oyuncu konusunda Ivana Djerisilo ve Vesna Citakovic'ten sonra alacağı 3. yabancı için çalışmaları hızlandırdı...

Galatasaray, geçen yıl Beşiktaş'ın da almaya çalıştığı ancak çok yüksek üceret karşlığı Japonya'nın Denso Airybees takımına transfer olan Hollanda Milli Takımının yıldız zoyuncusu Chaine Staelens ile pazarlıkta olduğu öğrenildi. Bu oyuncu ile anlaşma sağlanamamsı durumunda rota Brezilya'ya çevrilecek. Brezilya'daki ilk aday ise Brezilya Milli Takımı'nın da formasını giyen 1980 doğumlu 1.80 metre boyundaki Erika Coimbra...

Chaine Staelens (d. 7 Kasım 1980- Kortrijk, Belçika) Belçika kökenli 1.94 boyundaki Hollandalı voleybolcu. Belçikalı voleybolcu bir baba ve Hollandalı voleybolcu bir annenin çocuğu olarak voleybola Belçika’da başladı. Daha sonra voleybol kariyerini Hollanda’da sürdürdü. 1997 yılında yine kendisi gibi voleybolcu olan kardeşi Kim ile birlikte Hollanda vatandaşlığına geçti. Ulusal takım formasını ilk kez 1998 yılında giydi. Hollanda ulusal takımı ile 2007 World Grand Prix’de şampiyonluk yaşadı. Brezilya, Almanya ve İtalya liglerinde oynadı. Daha sonra üç sezon DELA Martinus takımın kadrosunda yer aldı. 2009 yılında Denso Airybees’e transfer oldu. Chaïne, 4 Ekim 2009'a kadar toplam 303 kez Hollanda ulusal takımının formasını giydi.

Chaine Staelens ve Erika Coimbra beklediğim isimler değildi.Normalde ikiside iyi oyuncular ama iyi oldukları zaman biraz geçti mesela Staelens'in formda olduğu zaman 2006 yılıydı.Sponsorluk anlaşmasını geç yaptık,normalde alabileceğimiz çok iyi oyuncular vardı aslında hala var bir Logan Tom bir Cruz bu oyuncular bize seviye atlatırdı ama kulübümüz için hayırlısı olsun.Şimdi yerli oyunculara yönelmeliyiz madem paramız var belki yüksek bonservis ödeyerek takıma genç oyuncular kazandırmalıyız.Örneğim;Meryem Boz stilini çok beğendiğim bir oyuncu hatta biraz Kozuch'a benziyor,çok büyük potansiyeli var.

Chaine Staelens ve Erika Coimbra beklediğim isimler değildi.Normalde ikiside iyi oyuncular ama iyi oldukları zaman biraz geçti mesela Staelens'in formda olduğu zaman 2006 yılıydı.Sponsorluk anlaşmasını geç yaptık,normalde alabileceğimiz çok iyi oyuncular vardı aslında hala var bir Logan Tom bir Cruz bu oyuncular bize seviye atlatırdı ama kulübümüz için hayırlısı olsun.Şimdi yerli oyunculara yönelmeliyiz madem paramız var belki yüksek bonservis ödeyerek takıma genç oyuncular kazandırmalıyız.Örneğim;Meryem Boz stilini çok beğendiğim bir oyuncu hatta biraz Kozuch'a benziyor,çok büyük potansiyeli var.

İki oyuncu da hayal kırıklığı benim için.

Meryem Polen ile birlikte en çok umut vadeden 2 yerliden biri bana göre.

İki oyuncu da hayal kırıklığı benim için.

Meryem Polen ile birlikte en çok umut vadeden 2 yerliden biri bana göre.

Orkun abinin açıklamalarına güvenerek hala farklı birşey bekliyorum.Bu sene çok önemli,tamam ilk seneden şampiyonluk beklemiyorum ama en azından ligi Vakıfbank'ın önünde bitirelim.Rabita Bakü bile şampiyonlar ligi için wild card aldı,bizde seneye üçüncü olursak hem seneye yapılacak iyi transferlerle hem de bu sene Cev Cup'ta final four gibi başarı yakalarsak bizde alabiliriz.Seneye gelecek oyuncular açısından daha avantajlı oluruz.

Üst Alt