2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 2 İspanya | 01 Nisan | - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 2 İspanya | 01 Nisan |

Cevap: 2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 0 İspanya | 01 Nisan | İlk Yarı

ARda TURAN gerçeği artık Tüm Avrupa da... Gerçektente Maçın izlerken dedim ki Gol fln attıracak tek adam ARDA gerisi hikayeden oynuyor Arda ya topun gelmesi dışında 3 pas yapamadık ama Ramos da Arda dan ayrımıyor artı Silva da o kanatta ona rağmen Arda 2-3 asistlik top attı. yorulana kadar Arda.

Tek eleştirim Fatih hocaya şu Emre yi artık kovucan mı def mi etcen bişi yap Adam orta sahada "0" tüm yük walla Aurelio ve Tuncay da gerisi fason.

gökhan Gönül inanılmaz formsuz.. Semih kötü başladı ama toparladı.

Asıl olan ise Adamların Orta sahası kanatları inanılmaz ötesi iyi ve çok çok ügçlüler bizim takım top göremedi 20 dk dan sonra som 5 dk toparlandık biraz.

2. yarı işimiz çok çok zor.. çok daha etkili olmalız gerk eğer 70 dk kadar yroulmaz skoru tutarsak maçı alırız eğer yersek işimiz biter gibime geliyor.

Adamlar gerçekyen çok rahatlar ve güçlüler..

Insallah Ibrahim 2. yarida yakmaz bizi. Bundan sonra da milli takima çagrilmazsa birdaha agzini açmasin. Zaten Servet döndügünde milli maçlari ancak kendi evinde izler.

Gökhan'ın şu halini gördükçe Uğur neden yok diye düşünüp duruyorum.

Emre B. ikinci yarıda oyundan alınmalı mutlaka , isterse yerine kendisi girsin yeterki onu oyundan alsın hiç bir şey yapmıyor..

Arda orta açtığında gol olacağı içime doğdu.Aynı İlk mçataki yediğimiz gol gibi.

Tuncay çok etkisiz.

İ.Üzülmez Ramos'a özenmiş çok ileri çıkıyor.

Sanki 3'lü defans oynuyoruz.

Arda'yı çok beğendim.

Gökhan G.'ün gereksiz top kayıpları var.

Neyse şimdilik bu kadar maç sonu görüşmek dileğiyle.

Silva Müthis, Arda Müthis..muazzam bir mac :D

Gelecek sene insallah ikisi ayni takimda olur ;)

Sercan oyuna girmeli bence, kazma Pique'yi yer.

Tuncay'i begenmeyenleri anlayamiyorum yahu :)

Arda macin basinda yine berbatti ama 25 dakikadan sonra iyi oynamaya basladi. Birde Tuncay'in posizyonu bana ofsayt gibi geldi.

P.S Volkan Demirel'i yine övüyorum cünkü gercekten cok iyi kaleci yeterki adam akilli oynasin.

Bu takimda su adamlar olsa takimi hayal edemiyorum (sakatliklari yok farz ediyorum) :

Gökhan Gönül -------- Ugur Uçar

Emre Asik ------- Gökhan Zan

Ibrahim Üzülmez - Servet ( dolayisiyla Hakan Balta sola geçiyor)

Emre B. -------- Mehmet Topal (Ayhan)

Emre kırmızı yeme potansiyeli çok yüksek birisi , sarı kartıda var inş.. bişey olmaz

Cevap: 2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 0 İspanya | 01 Nisan | 2.Yarı

Arda'nin Silva'ya girisi hic güzel degildi :D

Birazcik daha dikkatli Arda.

Baazi yorumlar gercekten hayret verici..:) Gercekten suan Oyunun en iyileri..Arda..Emre Asik..Hakan Balta ve begenin begenmeyin Ibram...Aurellio yu dememe gerek yok tabi hakkini vereyim Emre Belöz de isini gaayet iyi yapiyor....

sahada olmayanlar Nihat..Tuncay ve Semih ki biraz Toparlanmis..

Penaltıyı verdiyse İbrahim Üzülmez'i 2.sarıdan kırmızı kartla atması gerekiyordu,kaleye giden topu elle kesti. İyi kıyak yaptı Riley!!!

Penalti cok ucuzdu...50 cm den top anca carpar...

Üst Alt