2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 2 İspanya | 01 Nisan | - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 2 İspanya | 01 Nisan |

Cevap: 2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 1 İspanya | 01 Nisan | 2.Yarı

Ben Rahatim Arkadaslar Bu Maci alacagiz gaayet eminim...simdi bide Tuncay ciksin yeter..ozaman mac kesin bizim rahat olun..;)

Kurtarıcımız Sabri oyuna girdi. Artık bu maç kesin bizim..

:rolleyes:

Evet 3 Kötü Not verdigim Oyuncudan ikisi cikti tek biri Kaldi oda Tuncay...Maci iyi izlemek gerek arkadaslar sevmediginiz Takim oyuncusu veya sevmediginiz kisilik oldugu icin Yorum yapmamak gerek...3 Kötü oynayan Oyuncu var Nihat..Semih..Tuncay...bunlar cikmali dedim tek biri Kaldi...

Ben hala Bu Maci alacagiz diyorum

Cevap: 2010 DKE | 6. Hafta | TÜRKİYE 1 - 2 İspanya | 01 Nisan |

Allah kahretsin böyle takımı. Arda'dan gerisi yalan. Gitmeyelim 2010'a falan rezil oluruz bu takımla. Fatih Terim miladını doldurmuş. Hadi sana güle güle Terim...

Ali Sami Yen'deki Fener derbisinde Guiza'ya karşı Hakan Balta çok dikkatli olmalı,bu maçtaki hatayı yaparsa yandığımızın resmidir.

Fatih terim Allah seni bildiği gibi yapsın daha ne diyeyim sana

Evet 3 Kötü Not verdigim Oyuncudan ikisi cikti tek biri Kaldi oda Tuncay...Maci iyi izlemek gerek arkadaslar sevmediginiz Takim oyuncusu veya sevmediginiz kisilik oldugu icin Yorum yapmamak gerek...3 Kötü oynayan Oyuncu var Nihat..Semih..Tuncay...bunlar cikmali dedim tek biri Kaldi...

Ben hala Bu Maci alacagiz diyorum

... ?

Ne ruh kalmış ne oyun anlayışı, herşey bitmiş takımda. Terim eski Terim değil artık....

Ya Semih Çıkıp Sabrimi girer ya ? Sercanı al bari .. Ardayı çıkarıp Nuriyi aldı .. ARda bi hareketiyle gol attırır (ki attırdı bi ortada) Gitti Nİhatı çıkardı Batuhanı aldı .. Zaten ağır bi maç Batuhan ne yapacak ?

İşte büyük hoca diye dediğiniz Fatih Terim alın size

Böyle birşey olamaz ya yazıklar olsun vallaha ya

İbrahim'e bjk'liler,emre'ye fb'liler katlansın bari biz milli takımı izlerken rahat edebilelim.Sen bu adamlara 90 dk. katlanırsan ben buna anlam veremem Fatih Hoca hiç kusura bakma.Orta saha düştü oyuncu değiştirmedin.Tuncay rezil oynarken Semih'i çıkardı yine.Yazık yaa burdan maç verdik yine.Tek birşey biliyorum Arda Turan gerisi yalan,olay bu.

Geçmiş olsun. 1-0 yaptıgımızda maç 1-2 biter demiştim, çünkü takımımızı tanıyorum.

Geçmiş olsun. Üzüldük...

Acaba Milli Takım yenildiği için küfür yada hakaret edip ceza almayı başaran olacak mı?

Terim'e neden atıp tutuyorsunuz ? ...

Sebebini açıklayın da bilelim.

Artık çok ama çook zor. Deplasmanda yenecezdeee geçecez turu...

Üst Alt