2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu

Cevap: 2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu

Herşey estonyaya bağlı.Bizim gibi bir takımın kaderinin estonyanın elinde olması ne kadar acı.

Fatih 2010 rüyasını unut sen renkdaş. Böyle birşey olmayacak. Euro 2008 'de ipler bizim elimizdeydi. Şu anki durumuz çok farklı.

Dünya Kupasi 2002 yi hatirla Refik. Ordada kendi elimizde deyildi.

Sonucta Tur´u atladik. Biliyorum suan cok zor ama ben inaniyorum cikacagiz bu Gruptan. :cool:

Ben yinede bir sürpriz bekliyorum bilmiyorum içimde hiç karamsarlık yok ve çok rahatım nedendir bilinmez Bosna'nın en kötü ihtimalle berabere kalacağını düşünüyorum Estonya'yla İspanya maçında ise kesinlikle İspanya kazanacaktır biz rezil durumda olan Belçika'yı dışarda yeneriz son maçlar biz içerde Ermenistan'la onlar İspanya'yla oynayacak gerçekten çok enteresan maçlar olacak bir de aynı saatte başlarsa ikinci bir 2006 Şampiyonluğu izleriz diyorum.

önder turacının hatasını servet affetmeseydi bunları biraz zor konuşuyor olurduk bence Play-Off'a kalan takım Türkiye olacak görürsünüz.

imparatormu ? hasanda 2002 dünya kupasında fifa tarafından en iyi forvet seçilmişti şimdiki hali ortada liverpool yeniden çağırsa üstüne para verip beleşe oynarım diyor.

geçmişe mazi derler imparatormuş falanmış filanmış geride kaldı o günler artık önümüze bakmamız lazım.

biz ayşeyiz biz fatmayızla gaza getirip 90 dakika hiç birşey yapmayıp 90. dakikada gol atırmakla imparator olunmuyor ne yazıkki.

tugaya katılıyorum hollanladı kaliteli bir teknik adam takıma çok katkı sağlar adamlar çok iyi sistem kuruyorlar.

Dünya Kupasi 2002 yi hatirla Refik. Ordada kendi elimizde deyildi.

Sonucta Tur´u atladik. Biliyorum suan cok zor ama ben inaniyorum cikacagiz bu Gruptan. :cool:

Biraz mantıklı düşünün Bosna gibi bir takımın eline böyle bir şans geçmiş ilk defa ne olursa olsun bırakmazlar . .

Biraz mantıklı düşünün Bosna gibi bir takımın eline böyle bir şans geçmiş ilk defa ne olursa olsun bırakmazlar . .

Bosna gibi takimin derken ? onlarda cok ahim sahim oynamiyorlar gayet de takilabilirler Estonya´ya. Olmuyacak birsey deyil sonucta.

Bekliyelim görelim. Zaman birimizi hakli cikaracak.:cool:

deplasmanda 7 attıkları takıma evlerindemi takılacaklar deplasmandamı 7 atmıslardı

Bosna gibi takimin derken ? onlarda cok ahim sahim oynamiyorlar gayet de takilabilirler Estonya´ya. Olmuyacak birsey deyil sonucta.

Bekliyelim görelim. Zaman birimizi hakli cikaracak.:cool:

Zaten çok iyi demedim ilk defa ellerine böyle bir fırsat geçmiş takım dedim . .

dünya kupasına gitse ne olucakki Turk milli takımı ?... bu sefer tüm dünyaya rezil olucak... bence imparator efendi biraz daha turkcell reklamlarında artis artis durmalı, ozaman iyi oynamaya başlayabiliriz diyorum...

dünya kupasına gitse ne olucakki Turk milli takımı ?... bu sefer tüm dünyaya rezil olucak... bence imparator efendi biraz daha turkcell reklamlarında artis artis durmalı, ozaman iyi oynamaya başlayabiliriz diyorum...

bence gidersek iyi şeyler yaparız türkiye turnuvalarda bi başka oynuyor

bakiyorum da fatih terim i elestiren baya varmis...Biz mactan önce elestirirken herkes sen türkmüsün bu nasil destek yok bilmem elestirmeyin yok bosnayi ezecegiz...Arkadaslar dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis sizin ki de o hesap.Biz dogrulari söylerken gercekleri göz önünde bulundururken milli takimi düsünüp de söyledik.Varsin herkes realist olanlari vatan haini ilan etsin.hayalciligi herkes yapar.Rüya herkes görebilir önemli olan gercekleri görmek.Acikcasi biz kendimi hep dev aynasinda gördük hic bir zaman gerceklerle yüzlesmedik.Her zaman geriye dönüp baktik.Euro2008 i hatirlattik.Ama türkiye nin euro2008 deki hikayesi gibi baska bi hikaye yok gecmis büyük turnuvalardi.Türk halkinin en büyük yanlisi hatalardan ders cikaramamak.Bosnayi yenemeyen, Estonya la berabere kalan Belcikaya kendi sahasinda Puan kaybeden takimin dünya kupasinda yeri yoktur.Bu futbolla gitse milli takim, ne yapabilirki??sakin yine Euro 2008 laflariyla gelmeyin.Uzun lafin kisasi herkese gecmis olsun....

Katıldığımız büyük turnuvalarda başarılı souçlar alıyoruz. Ben katılsaydık umutluydum..

Ayrıca; Dünya Kupasındaki rakipler, Avrupa Şampiyonasındaki kadar zor da değil..

Geçen katıldığımız örnek gibi; Brezilya, Çin, Kosta Rika..

Çıkmadık candan ümit kesilmez , Hepimiz artık hem estonyalı hemde ispanyalıyız ..

Artık Sabri'yi eleştirmeyeceğim. Türkiye'nin en iyi sağ beki denen arkadaş iki maçtır yokları oynadı. Milli takımda oynayamıyor bu çocuk. Ezdiği top için felan demiyorum bunu açtığı 1-2 orta vardı çok kötüydü. Kanadından da çok atak yedik bugün.

o bu değilde arjantin paraguay'a da yeniliyor beyler maç böyle biterse koskoca messi dünya kupasında olamayacak.. hiç değilse şu çocuğu izlerdik ama oda gidemezse o dünya kupasının içine etmişim ben.

barosla elanoyu izler bizim takımda oynuyorlar diye gururlanırız artık.

VAllaha benim az da olsa halen umudum var. estonya beraber ispanyada yense bosnayi play oflara kaliriz. Olmayacak seyler degil bunlar ,Terimde son maca kadar takimin basinda kalmali.

Üst Alt