2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu

Cevap: 2010 DKE | Bosna Hersek - Türkiye | 21.00 | Bilino Polje Stadı | 9 Eylül | Fox

Lafım tek sana değil renktaş yanlış anladıysan kusura bakma, ama ne zaman milli maç ile bu tip olaylar çakışsa zaten stresli geçecek maç için millilerin omuzuna birde bu yükü ekliyorlar ve stres katsayısı artıp bu olumsuz yönde takımı etkileyebiliyor ki zaman zaman demeçlerinde millilerde bunu belirtiyorlar.

Fox tv'de izledim Levent Kızıl maçtan çok bu olaylardan bahsedip durdu yine sonuçta bu bir futbol karşılaşmasıdır ve öylede kalmalıdır olayın içine farklı olaylar dahil olunca pekte iç açıcı sonuçlar çıkmıyor ortaya...

Sende kusura bakma renktaş bir anda sert yazdım ama cep telefonuna çekilmiş boğulan insan videoları gördüm moralim bozuk biraz..

Cevap: 2010 DKE | Bosna Hersek - Türkiye | 21.00 | Bilino Polje Stadı | 9 Eylül | Fox

Hadi çocuklar ya.. Yüzümüzü kara çıkarmayın gidelim şu Afrika'ya.. Yenelim Bosna'yı.

Fenerlisi, G.Saraylısı,Beşiktaşlısı,Bursalısı hep birlikte arkanızdayız.

Hadi be Türkiyem güldür yüzümüzü

renktaslar, biz(gurbetciler) maci izleme sansimiz var mi??

Sende kusura bakma renktaş bir anda sert yazdım ama cep telefonuna çekilmiş boğulan insan videoları gördüm moralim bozuk biraz..

Hangimizin bozulmadı ki bak yine hatırlayınca bile tüylerim diken diken oluyor, umarım alırız şu maçıda bir nebze olsun hafifletiriz acıları ama yenilsekte sonuçta o olaylar ve milli maçımız birbiriyle bağdaştırılmayacak olaylar yani anlatmak istediğim oydu.

Bu arada maç için sabırsızlandığım kadar da ayrıca Ardamızın performansı için sabırsızlanıyorum.

Bugüne kadar karamsardım gidebileceğimiz konusunda ve bu maç hakkında, şu an müthiş olumlu bir his kapladı içimi, alın götürün ulan bizi Afrikaya :f50:

Başladık reklamlara ya sabır :D

off fox off :D ne anlatıyon hocam

Bu fox nasıl yayın yapıyor arkadan diğer spikerin sesi geliyor ersun yanalın söylediklerinide anlamadım !

Ya izledigim yerde bosna spikerin sesi geliyor. Bizim spikerin sesi duyulmuyor bile.

Iki ses birden geliyor bi bosnalilar bide bizim rezlsin fox :D

dk 1 gol fox çözün şu sesi be :D

ulan fox tv'ye değil asıl bu macın yayınını fox a verenlere!!!

bu ne yaa!!

Allah yardimcimiz olsun.

hangi radyo veriyo bilen var mı?? tv'nin sesini kısıcam dayanamıyorum artık

Arkadaslar Lütfen siz izleyenler biz izleyemeyenlere Lütfen MacI Rapor Edin.TSKler.:ka05:

offf foz offf bi maç zevkimiz var ettin içine, valla şunlara maç verilmesin artık yeter ya :mad: hadi herşeyi anladımda çift spiker nedir ya ilk defa böyle bişey gördüm ya, kanalınız batsın başınıza be gidin bez bebek verin

Üst Alt