2010 DKE | Türkiye 4-2 Estonya | Maç sonu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Türkiye 4-2 Estonya | Maç sonu

Cevap: 2010 DKE | Türkiye - Estonya | 21.00 | Kayseri Kadir Has Stadyumu | 5 Eylül

Maci hangi kanal veriyor ? Avrupadakilelere

Cevap: 2010 DKE | Türkiye - Estonya | 21.00 | Kayseri Kadir Has Stadyumu | 5 Eylül

Kazım'ı bu oyunuyla milli takımda görmeyi artık midem kaldırmıyor.Bu maçta boş beleş dolanır durur bir daha ki maçta aynı şeklide bir sonraki maçta aynı bu böyle devam eder, Terim sağolsun.

Bu maçtaki oyun Bosna deplasmanı için bir ışık olabilir.

Alınacak farklı galibiyette rakibi korkutabilir.

Bu maçtaki oyun Bosna deplasmanı için bir ışık olabilir.

Alınacak farklı galibiyette rakibi korkutabilir.

ben pek fark olacagını düşünmüyorum özellikle erken gol bulursak zaten hamit arda emre ve gökhan sarı kart sınırında bunların 3 ünü çıkartacakdır zaten ve bosna maçınıda düşünürek fazla yıpratmayacakdır takımı fatih terim.

Sağ açıkta artık Aydın ılmaz oynamalı ya da yedek olmalı.. İnanın bu ciddiyetsiz ve takıma hiç bir katkı sağlamayan heriften daha iyi oynayacaktır..

Kazım formda şuan, oynaması normal karşılanmalı.

Sakatsız bir maç olur umarım. Pana ve Bjk öncesi Servet-Gökhan-Arda gibi oyuncularımız bizim için önemli.

Şaka maka bu şekilde Kayseri'de de bir seyirci kitlesi oluşmaya başladı.Stad tam olarak ilk defa bugün kullanılacakmış,kapalı otoparkı vs. gibi şeyleriyle.

Stadın atmosferini de çok seviyorum,akustiği çok güzel.Umarım bugün rahat bir şekilde galip geliriz.

Iyi gunler,

Avrupada yasayanlar icin mac izleme imkani var mi acaba?

atv avrupa veriyor mu mesela?

Tskler

kazım ne alaka ya?? bu adamda neden ısrar ediyo f.t. anlamıyorum..onun kadar bencil bi oyuncu yok milli takımda.bence takımın havasını bozuyo...nihat devri de artık kapanmalı.bjk ye hayrı yok milli takımda napcak

3-0 alırız. Goller : Arda,Sercan,Tuncay.

Ibricic atmış. O maçtan bir beklentim yok zaten.

Ermenistan Dünyanın en iyi ulasal takımı olsaydı bile siyasi ezikliği yüzünden zaten Bosna'ya kaybederdi. O yüzden bir beklentimiz yoktur heralde o maçtan.

Gruptan çıkmak çok düşük ihtimallerdeyken Estonya'ya atılacak bir kaç gol en azından yüzümüzü güldürür, bir sonraki maçta ise Bosna'yı yenmemiz yabancı basını sustururdu.

ATV uyduya sifre koyar mı bu aksam.

Üst Alt