2010 DKE | Türkiye 4-2 Estonya | Maç sonu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Türkiye 4-2 Estonya | Maç sonu

Cevap: 2010 DKE | Türkiye - Estonya | 21.00 | Kayseri Kadir Has Stadyumu | 5 Eylül

bazı rakip (!) takım forumlarındaki milli maç topiclerine bakıyorum da, içim cız ediyor.

Fatih Terim'e hakaretler, kurulan kadroda kendi takımlarından oyuncu olmayışına kızanlar, beddua edip "ben bu gece Estonya'lıyım" diyen mezcuplara bile rastladım!

biz eskiden böyle değildik.. 90'larda dünyanın çivisi çıkmaya başladı; maalesef Türkiye'nin de çivisi çıktı. bu demokrasi değildir. bu inanç-fikir özgürlüğü filan da değildir. en sığ ve çirkin hali ile basit bir 'vatan hainliği'dir sadece ve sadece.

...

Bir GALATASARAYLI olarak Emre Belesoglunun oynadigi, Fatih Terimin Teknik Direktörlük yaptigi milli takimi nasil destekleyeyim????

Cevap: 2010 DKE | Türkiye - Estonya | 21.00 | Kayseri Kadir Has Stadyumu | 5 Eylül

Bir GALATASARAYLI olarak Emre Belesoglunun oynadigi, Fatih Terimin Teknik Direktörlük yaptigi milli takimi nasil destekleyeyim????

hadi Emre Belözoğlu'nu (aslında milli takım forması altında iken o da olmaz ya) sevmeme sebebini anlayabiliyorum. ama Fatih Terim ile alıp veremediğin nedir?

Milli takim kisilerin degildir arkadaslar,destekliyim desteklememek bireyin bilecegi bir durum fakat Türk olupta ay yildizi nasil kisilere indirgeriz.

Mac cok zorlu gecmicektir, 5-6-7 gibi skorlar cikicagini düsünüyorum,fakat erminastandan gelen bosna galibiyeti kimsenin moralini bozmasin biz kazandikca bosna panik yapicaktir,ermenistan zaten cok zayif ve puan almasi mucize bir takimdi,ben estonyanin kis sartlarinda bosnayi zorlicagini ispanyaninda kesinlikle yenilmicegini hatta bosnayi yenicegini düsünüyorum.

Biz finali bosnada yapicagiz bosnayi evinde güzel ve net bir skorla yenersek zaten 1 puana indiginde panik yapicaklardir ve 2 mactada puan kaybediceklerdir.

Yeterki 12 puani alalim dünya kupasina bu takim gitmesi gerekiyor.

Ne var Fatih Terim'in Teknik Direktör olmasında ?

siz herhalde GALATASARAYi sadece 1-2 senedir takip ediyorsunuz.Fatih Terim Galatasarayin ekonomik acidan bu durumda olmasinin Bas Mimaridir!!!Zaten Fatih Terim ile Galatasarayin ismi yan yana geldigi zaman tüylerim diken diken oluyor...Yüce allahim insallah bana o günleri bir daha göstermez!

siz herhalde GALATASARAYi sadece 1-2 senedir takip ediyorsunuz.Fatih Terim Galatasarayin ekonomik acidan bu durumda olmasinin Bas Mimaridir!!!Zaten Fatih Terim ile Galatasarayin ismi yan yana geldigi zaman tüylerim diken diken oluyor...Yüce allahim insallah bana o günleri bir daha göstermez!

Euro 2008'de de üzülmüşsündür sen. Hiç sevinmemişsindir gol atılınca.

Fatih Terim'i bende sevmem. Emre Belezoğlundan en az sizin kadar nefret ederim.

Fakat söz konusu Milli Takım oldumu akan sular durur. Emre gol attığı zamanda ARda gol attığı zamanda aynı ölçüde sevinirim.

Eğer hala içimizde Emre oynuyor diye, Fatih Terim var diye Milli takımı tutmayanlar varsa yazık demektir. Hemde çok yazık.

Fatih Terim'i bende sevmem. Emre Belezoğlundan en az sizin kadar nefret ederim.

Fakat söz konusu Milli Takım oldumu akan sular durur. Emre gol attığı zamanda ARda gol attığı zamanda aynı ölçüde sevinirim.

Eğer hala içimizde Emre oynuyor diye, Fatih Terim var diye Milli takımı tutmayanlar varsa yazık demektir. Hemde çok yazık.

Eger demene gerek yok, senin tarif ettigin gibi Kisiler var.Bunlardan biri de benim.

Saygilarimla

2010 DK ile uluslarası bir turnuvaya bayrağınızı taşıyacaksınız arkadaşlar. Emre, Fatih Terim, Tuncay vs. kimin umurunda?

Her ülkenin milli takımında iç problemler olabilir ama bunu kim ne kadar önemsiyor, biliyor? Herkes Türkiye katılımış mı katılmamış mı ona bakacak.

Arda'ya olan sevgin diğer herkese olan kişisel nefretini bastırmıyorsa izleme zaten milli takımı..

bu arada konuyla alakali degil ama Fildisi sahili 1-0 Burkina Faso

GOL Laylaylaylaylaaaaaaaaay Abdul Kader Keitaaaaaaa :D:D:D

2 takımın 11 'i ve yedekler.

milli.jpg

Maca sonradan giripte skoru degistirebilecek hic bir oyuncu yok, yedek kulübemiz cok sayif malesef.

Rakibimiz kazandı.Kayıp puana tahammlümüz yok.Başarılar TÜRKİYE!

100 tane milletvekili varmis stadda :eek: bu adamlarin hepsi sirayla soyunma odasina gitse kutlamak icin baya bir sira olusur, ilginc.

Bir insanin Türk Milli takimini desteklemiyorsa ya Türk degildir yade fenerlidir.

Üst Alt