2010 DKE | Türkiye 4-2 Estonya | Maç sonu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Türkiye 4-2 Estonya | Maç sonu

Cevap: 2010 DKE | Türkiye - Estonya | 21.00 | Kayseri Kadir Has Stadyumu | 5 Eylül

Dzeko Sabri'ye özeniyor.Penaltıyı dağlara taşlara attı..d

Cevap: 2010 DKE | Türkiye - Estonya | 21.00 | Kayseri Kadir Has Stadyumu | 5 Eylül

Ermenistan devamlı şut atıyor.Gelecek gol gelecek.

AHHHHHH direğin yanından gitti.Erminastan daha gol atar bu Bosna'ya.

Ermenistan bu skoru biraz daha korursa puan alabilir bu maçtan.

Maç 1-1 biter.Biz bugün 3-0 kazanırız.Golleri Tuncay,Sercan,Halil atar.Dakikaları 15,68,89 olur.Ermenistan 78. dakika da atacak golü ahanda buraya yazıyorum.

İlk yarı bitti.Ermenistan %100 daha iyi oynuyor.

Bizim maçta Atv uyduya sifre koyar mı acep.Geçen sene koymamıstı ama.Trt bile koydu son Urkrayna maçında ondan merak ettim.

ermeniler iyi oynuyor acayip bastiriyorlar, bosnada pek is yok gibi. eremnistan puan alabilir

bazı rakip (!) takım forumlarındaki milli maç topiclerine bakıyorum da, içim cız ediyor.

Fatih Terim'e hakaretler, kurulan kadroda kendi takımlarından oyuncu olmayışına kızanlar, beddua edip "ben bu gece Estonya'lıyım" diyen mezcuplara bile rastladım!

biz eskiden böyle değildik.. 90'larda dünyanın çivisi çıkmaya başladı; maalesef Türkiye'nin de çivisi çıktı. bu demokrasi değildir. bu inanç-fikir özgürlüğü filan da değildir. en sığ ve çirkin hali ile basit bir 'vatan hainliği'dir sadece ve sadece.

...

Üst Alt