2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar

Bunu oynayan harbi old'dur.

Oyunun ismi I Can Football. Yerli ve online bir oyundu. Türk Telekom ve Vestel tarafından geliştirilmişti. Düşünce olarak iyiydi ama pratik yönden sıkıntılar vardı. Mesela herkes forvete gidiyordu defans diye bir şey yoktu. Topu alan kendisi gitmeye çalışıyordu. Çünkü gol atınca extradan puan veriliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ama zevkliydi baya. 1-2 sene sonra kapatıldı. Bu tarz bir oyun daha çıkarılsa keşke.

1583750406839.png

max payne 1
fifa 99/2000/2007 - 2002 world cup
pes 6
cod2 / modern warfare 1-2
cs 1.5/1.6 - nfs most wanted bunları özellikle internet cafede arkadaşlarla lan game tadı hala damağımda :(
hard truck-midtown madness bunları da direksiyonla oynuyodum :)
gta san andreas

ve
pinball dandik pcnin vazgeçilmez oyunu

Bunu oynayan harbi old'dur.

Oyunun ismi I Can Football. Yerli ve online bir oyundu. Türk Telekom ve Vestel tarafından geliştirilmişti. Düşünce olarak iyiydi ama pratik yönden sıkıntılar vardı. Mesela herkes forvete gidiyordu defans diye bir şey yoktu. Topu alan kendisi gitmeye çalışıyordu. Çünkü gol atınca extradan puan veriliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ama zevkliydi baya. 1-2 sene sonra kapatıldı. Bu tarz bir oyun daha çıkarılsa keşke.

Ekli dosyayı görüntüle 74034
harika bir oyundu ama bunun müdavimleri hala var.

2010 öncesi en iyi FM oyunu nedir?
Cm 3-4

Gerçi 2006-2010 arası pek oynamadım.
Premier Lig manageri bilip oynayan birisini gördüm sonunda admirim sayende, çok iyi oyundu yaw. 3D idi. Ama gol olunca ağlar 50 metre esniyordu :asd:

Ama cidden topçuların özellikleri falan çok iyiydi. John Terry falan müthiş topçu oluyordu mesela gerçekten, o zamanlar 17-18 yaşında falandı.
Forumda bir ara konuşulmuştu hatta 2 yıl önce ramazanda kurup bir kaç sezon ilerlemiştim tekrar, tabii o dönemler efsane gelen 3D modu, şu an bu ne dedirtiyor :)

Pes 2008 üstüne tanımam. Ünide son 2 derse girdiğimi hiç hatırlamıyorum. 5 ay boyunca son 2 derslerde turnuva yaptık

şu konuları da birleştirirsek çok kaliteli bir arşiv elde etmiş oluruz

Üst Alt