2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar

max payne 1
fifa 99/2000/2007 - 2002 world cup
pes 6
cod2 / modern warfare 1-2
cs 1.5/1.6 - nfs most wanted bunları özellikle internet cafede arkadaşlarla lan game tadı hala damağımda :(
hard truck-midtown madness bunları da direksiyonla oynuyodum :)
gta san andreas

ve
pinball dandik pcnin vazgeçilmez oyunu

Midtown Madness'ı iyi hatırlamışsın çok iyidi, tek pc'de 2 kişi oynanıyordu falan. San Andreas bence vasattı ama Vice City çok daha başarılıydı, San Andreas onun biraz gelişmişi gibiydi yeni oyundan ziyade.

playstation 1'de de

crash bandicot
winning eleven
tekken 3

atari
goal 3
mario

Tekken olayı atari salonlarında meşhurdu daha çok, çok popülerdi bir de şu an ismi aklıma gelmiyor 4 farklı karakter seçebildiğin 1i kız olan bir oyun vardı, ilerlemeli, karşına dinazorlar falan çıkıyordu o oyunda bayağı meşhurdu.

Sonradan pc'ye yükleyip oynamıştım.

Goal 3 ve goal 2 de dönemine göre başarılıydı.

Midtown Madness'ı iyi hatırlamışsın çok iyidi, tek pc'de 2 kişi oynanıyordu falan. San Andreas bence vasattı ama Vice City çok daha başarılıydı, San Andreas onun biraz gelişmişi gibiydi yeni oyundan ziyade.

Tekken olayı atari salonlarında meşhurdu daha çok, çok popülerdi bir de şu an ismi aklıma gelmiyor 4 farklı karakter seçebildiğin 1i kız olan bir oyun vardı, ilerlemeli, karşına dinazorlar falan çıkıyordu o oyunda bayağı meşhurdu.

Mustafa mi ahah 😂 cadillac and dinosaurs

abi vice cityi benim pc açmıyordu kuzenlerde faln oynuyodum tadı damağımda kalıyordu hep pc yenileyince direkt san andreası yüklemiştim, pc kaldırmadığı için gıcıklığım var o oyuna sevmeme rağmen ;D

bizim orda bilardo,atari,ps salonu gibi bişey vardı
atari makinesinde street fighter vardı
ps de tekken

ikisini de oynuyoduk

Efsane demiyeyim de, cok bilinmeyen ama oynarken acayip zevk aldigim oyunlar vardi.

- Dark Sector: Oyundaki bulmacalar olsun, o firlatip sana geri donen bicak olsun cok iyi bir oyundu. Dusmanlarin acıdan attigi çığlıkları da güzel yapmislardi.

- Frontlines Fuel Of War: Ciktigi yillara gore baya yenilikci bir oyundu. Tank, Hummer vs gibi araclari kullanmamiz bir yana, bir tablet ile kontrol ettiginiz bomba yuklu intihar dronelari ve kucuk bomba yuklu arabalar ile bina icinden size kursun yagdiran dusmanlari cok zevkli bi sekilde havaya ucurabiliyordunuz.

- Turok: Far Cry'i andiriyordu bana. Dinazorlar filan vardi. Oyunda ok da kullaniyordunuz. Acayip zevkli bi oyundu.

Tabii bir de Titanfall'un atasi Battlefield 2142'yi unutmamak lazim. O yillardaki en futuristik oyundu bana gore. Grafikleri de o yillara gore cok basariliydi. O donem bizde henuz internet olmadigi icin MP'sini oynayamamistim. Videolardan ve yorumlardan cok sey kacirdigimi anlayabiliyorum.

Freedom_Fighters.jpg

Üst Alt