2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar

- Mafia I
- Max Payne
- Call of Duty I
- Hitman
- Age of Empires II
- Winning Eleven 9+10
- CS 1.6
- GTA SA
- GTA Vice City

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

FIFA 08
NFS Underground 1,2.
Jak and Daxter
Ratchet and Clank
MGS1, MGS2, MGS3, MGS4.
Uncharted
Crash Bandicoot
Sly
Kingdom Hearts
Rayman 2
CS 1.6
Half-Life 1, 2.
Team Fortress
Call of Duty Modern Warfare
Splinter Cell - hele online kisimi cok eglenceliydi tipki MGS4'nin online kisimi gibi. Bir team ajan oluyordu diger team onlari yakalamaya calisiyordu gayet hosdu.

Call of Duty 2
Grand Theft Auto: San Andreas
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Most Wanted
Counter-Strike 1.6
Serious Sam 2
Fifa 2008
Fifa 2005

Bence hala geçerliliği olan yine denk geldiğimde severek oynadığım oyunlar ...

yarım saat cod1 oynadım gözlerim doldu yav :D eğitimden sonra almanların arasına mini bi sizma bölümü var almanca konusuyolar 2 dk oturdum dinledim ne güzel konusuyolar diye :D

Amiga oyunlarını vs saymıyorum, yoksa sensible hepsinden öndedir
Mafia 1
AOE
Battlefield 1942 vs 2
PES 5
Company of heroes
MGS 2-3-4
God of war 1-2-3
Uncharted 1-2

Pes 5’te Manuyu seçip, Ronaldo ile topu kendi yarı alanımın ortasında alıp rakibin alayını çalımlayarak attığım golleri anımsattın ağabey bana. Ayrıca frikikleri de penaltı gibi atardım :berkan:

Yaşasın PS2, yaşasın PES 5, PES 6.

Pes 5’te Manuyu seçip, Ronaldo ile topu kendi yarı alanımın ortasında alıp rakibin alayını çalımlayarak attığım golleri anımsattın ağabey bana. Ayrıca frikikleri de penaltı gibi atardım :berkan:

Yaşasın PS2, yaşasın PES 5, PES 6.
PES 5 bilmiyorum neden benim için çok özel bir oyundu, hiçbir futbol oyunundan o derece zevk aldığımı hatırlamıyorum. O dönem ortamım çok iyiydi ondan öyle geliyor büyük ihtimalle, deli gibi turnuva yapardık.

Üst Alt