2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar

Modern Warfare 2 ÇIKTI!

dvrlky.jpg

Call of Duty Modern Warfare 2 çıktı..11.6 gb olup 58 parttır.İsteyene rapidshare linklerini verebilirim.Pm atmanız yeterli:eek:

Cevap: Call Of Duty 6 : Modern Warfare 2

pc kaldırsa indircez ama bu oyuna iyi bir sistem gerek keyfinin çıkması için.call of duty efsane zaten

82 Part (200Mblık Partlar + Her part için 2 alternatif link) yayın yasak koyamıyorum ancak isteyen pm ile ulaşsın.

Torrentle uğraşmayın; rapid premium varsa hemen iner.

Premium olmayanlar icin RS artik cekilmez oldu. En iyisi Netload dur bana göre suan. Birde özel yardimcilarinda olursa yaninda tadindan yenmez. :)

Türkiyede bu isler ne kadar mümkün fazla detayina girmiyorum ama PM yolu ile yardim ederim elimden geldigi kadar. :)

Yinede ne yazikki hala yükliyemedim oyunu bir Steam problemini asamadik.:mad:

Rapid Free hesaplar için gerçekten katı davranmaya başladı. Sunucularının yoğun olduğu gerekçesiyle çoğu zaman Download'a izin vermiyor, 50kB/s pek aşmıyor. İnsan bunları görünce dayanamayıp bir premium hesap alıyor. Ama renktaşında dediği gibi free için Netload'u tavsiye ederim; zamanla rapid gibi olmazsa şu an iyi sayılır. Ülke olarak bu durumlara çok uzağız; en başta pahalı ve kalitesiz internet kullanıyoruz.

Gerçekten çok iyi olmuş.Multiplayerda hiç lag görmeden yaklaşık 10 tane maç yaptım.Maddi imkanı olanların multiplayer için orjinal almasını tavsiye ederim.

Activision Blizzard'ın merakla beklenen oyunu Call of Duty: Modern Warfare 2 çıkışıyla beraber görülmemiş bir satış rekoruna imza attı. Sadece ilk günde Kuzey Amerika ve İngiltere'de toplam 310 milyon dolarlık gelir elde eden oyun piyasaya hızlı bir giriş yaptı.

24 saat içinde 4.7 milyon kopya satarak 310 milyon dolar gelir elde eden Modern Warfare 2 sadece oyun sektörü için değil tüm eğlence sektörü için bir rekora imza attı. Şirket diğer bölgelere yönelik satışları açıklamasa da şirketin, önümüzdeki 3 ay içinde oyun satışlarından 2 milyar dolar gelir beklediği biliniyor.

Activision Blizzard'ın merakla beklenen oyunu Call of Duty: Modern Warfare 2 çıkışıyla beraber görülmemiş bir satış rekoruna imza attı. Sadece ilk günde Kuzey Amerika ve İngiltere'de toplam 310 milyon dolarlık gelir elde eden oyun piyasaya hızlı bir giriş yaptı.

24 saat içinde 4.7 milyon kopya satarak 310 milyon dolar gelir elde eden Modern Warfare 2 sadece oyun sektörü için değil tüm eğlence sektörü için bir rekora imza attı. Şirket diğer bölgelere yönelik satışları açıklamasa da şirketin, önümüzdeki 3 ay içinde oyun satışlarından 2 milyar dolar gelir beklediği biliniyor.

Valla hepsine helal olsun.Adamlar işlerini süper yapıyolar.:2_thumbs_up_-_anima

Üst Alt