2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 öncesi oynadığınız efsane oyunlar

Cevap: Call Of Duty 6 : Modern Warfare 2

Oha , oyun mu bu ? :eek:

16251174325027746738012.jpg

price ölmediii :D

Price yalnız Gladio'da ki İskender Büyük gibi poz vermiş ss'de. Adama kanım bir kat daha ısındı :D

Gercekten Müthis oyun henüz 1 saat oynadim ve bitirecegim bir iki günde. :D

Zaten oyun 5 - 8 Saatlik oyunmus ne yazikki.

Beyler resim verirken, bişey söylerken senaryo ile ilgili bence dikkatli olalım yani oynamamış arkadaşlar vardır, adam girecek konuya herşeyi anlayacak oynamanın anlamı kalmayacak senaryo açısından heyecanı kaçacak :)

Bu yüzden diyorum biraz daha dikkat bence ama artık herşey ortada resim mesim baksanıza :D

PS3 için çıktı mı? Online oynayınca zevkli oluyor COD öbür türlü zevki yok. Online oynarken de yeşil barlar yüksek olmayınca hiç zevki olmuyor sürekli öldürülüyorsunuz.

Oyunu dün sabah bitirdim, güzel olmuş, biraz kısa ama beğendim, online denemedim ama yakında bir patch çıkacaktır korkmayın. Captain Price'ın beklenmedik geri dönüşü güzel olmuş, dediğim gibi kısa olmuş, "Şunu bitiriym de yatiym" diye başladığım bölümün sonunda Infinity Ward çıkınca şaşırdım :) Kolay gele :) Special Ops daha zevkli olacaktır oyunu bitirdikten sonra, oynayın keyfini çıkarın :)

Ha, eli senelerce silah tutmamış Captain Price ne büyük bir ilahmış ki, gelir gelmez sizden iyi sniper kullanıyor :eek: :D

Üst Alt