2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Cevap: 2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Pek bir şey çıkmaz kurallar böyleyse.

Yalnız böyle bir geri zekalılığı nasıl yaptılar anlamak mümkün değil. Toplam 4 yabancın var zaten nasıl fark edemezsin ki?

Bir ara uzun rotasyonumuz Kara Braxton,Marina Kress, Korel Engin, Yasemin Horasan şeklindeydi ortalama 110 kg üstünde. :asd:

Beşiktaş en yakın rakibine karşı kaybetmek üzere, adım adım 2. lige... Ankara 47 - BJK 42 son 1.20

Bir galibiyetle TKBL'nin son sırasında yer alan İstanbul Üniversitesi 5 numara pozisyonu için Carolyn Swords ile anlaştı, geçen sezon Tarsus Belediye forması giyen Dominique Canty ile de söz kesti. Swords bu haftaki Beşiktaş karşılaşmasında yer alacak.

1989 doğumlu ve 1.98 m boyundaki Swords WNBA'deki ilk sezonunda Chicago Sky formasıyla 7.5 dakika, 2.7 sayı, 1.8 ribaund ortalaması tutturdu.

Dominique Canty ise geçen sezon Tarsus Belediye'de 13.04 sayı, 3.4 ribaund, 3.4 asist ortalaması yakalamıştı.

Beşiktaş,Sandro Orlando'yu yollamış.Eyvallah adam kötü performans verdi de oyunculara para vermediğin ortamda ne bekliyordun?Yerine de Ömer Petorak gelmiş,milli takım yardımcı antrenörü bizde de görev almıştı.

Jimnastikspor küme düşecek galiba bu sezon. Kadroları rezil.

fener cappie yi almış diye duymuştum yalan haber mi?

Resmi açıklama yapmış, 1 Şubatta katılıyormuş.

Jimnastikspor küme düşecek galiba bu sezon. Kadroları rezil.

Kadroları çok da rezil değil. Vandersloot gibi, Wiggins, ki WNBA'nın en iyi guardlarından, Korstin gibi biraz yaşlı ama tecrübeli oyuncuları var. Lavender gittimi, duruyormu bilmiyorum, ama birçok maçta tek başına oynadı. Ama kadro kısıtlı, artı mali açıdan para konusunda sıkıntı yaşadıkları için doğru düzgün oynatamıyorlar oyuncuları. Yönetimi de bu rezillikleri örtmek için tüm suçu koça attı ve yolladı. Hani derler ya aç ayı oynamaz diye.

Beter olsunlar diyeceğim, ama topu topuna 2 takımın diğerlerinden bariz üstün olduğu bir ligin gelişmesini bekleyemezsin. Gerçi neyini bekleyecen, hangi işimiz düzgünki? 50 senedir popüler olan, dünya para harcadığımız futbolda bile elle tutulur 1-2 başarıdan başka bir şey yok, yalan dolanla peynir gemisini yürütmeye çalışıyoruz.

[video=youtube;mr0LHzZz2m8]https://www.youtube.com/watch?v=mr0LHzZz2m8[/video]

Bence de Cappie sadece ligde oynayacaktır. Angel her ne kadar dağınık bir oyuncu olsa da bu sene çok istikrarlı oynuyor. Hem hücumda hem savunmada ve ribaundlarda çok etkili. Penny desen zaten default olarak her takımda ilk beşe girecek bir oyuncu.

Üst Alt