2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Cevap: 2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Tuğba Palazoğlu, Ceyda Kozluca, Esra Şencebe gibi oyuncuları gönderip Şaziye'yi almak, Işıl'ı kadroda tutmak(tamam ben de seviyorum, fakat yetersiz, GS'li kontenjanından oynuyor.) Bunlarla ilerlemek Ceyhun Yıldızoğlu gibi bir koçtan başkasından beklenmezdi. Helal olsun bu takımı bu hale getirdiğin için koç. İnşallah Fener'e yenilmez ve bu fırsatı tepmezsin, yoksa kan alırlar.

biz bu esra şencebeyi tugba palazoglunu yasemen horasanı geri alalım abi. zaten ortada türk oyuncu yok. birde potansiyelli özge yavaş ve devşirme olarakta kayseri kaskideki latoya yı türk yaptıkmı işi bitiririz. ayşe corayla yasemen sayları kiralık verelim. sariyeyle şaziye gitsin

Tugba'yi taraftar kovarak gönderdi,keza hoca da yüzüne bakmadi.Kapasitesi bellidir ama elinden ne geliyorsa sahaya verir.

ben tugbayı sacma sapan fauller yapıyor diye sevmiyordum ama gel görki kızı arar oldum. dün 5 te 5 3 lük attı.

Yahu Tugba'yı bizde iken de gördük. Kırk yılda bir 5/5 attı diye gözünüzde büyütmeyin. Tugba'nın tek iyi yanı yüreğini ortaya koyarak savunma yapması idi. Başka da bir numarası yoktu.

Augustus olayı nedir takas falan dedikoduları aldı başını gidiyor

Augustus olayı nedir takas falan dedikoduları aldı başını gidiyor

Traşş... Türkiye'ye tatile gelmiş 4-5 günlüğüne. Gerçi Osipova ve Penny'nin menajerinin de TR de olması midemi bulandırmıyor değil. Sparta&K Osipova ve Seimone'yi verip Penny ve Taurasi'yi alacak dedikoduları dolaşıyor. Kıllanmıyor değilim hani! Böyle bir şey olursa Fenerbahçe çok etkilenmez Pondexter'i aldılar ne de olsa. Oldukça da iyi bir Avrupa'lı uzuna da sahip olmuş olacaklar. Biz ise Taurasi'nin yerine Seimone'yi almış olacağız. Valla külliyyen zarar ederiz. Sparta&K da bu işten en karlı çıkan takım olur. Osipova artık eskisi gibi uçan kaçan bir uzun değil.

Traşş... Türkiye'ye tatile gelmiş 4-5 günlüğüne. Gerçi Osipova ve Penny'nin menajerinin de TR de olması midemi bulandırmıyor değil. Sparta&K Osipova ve Seimone'yi verip Penny ve Taurasi'yi alacak dedikoduları dolaşıyor. Kıllanmıyor değilim hani! Böyle bir şey olursa Fenerbahçe çok etkilenmez Pondexter'i aldılar ne de olsa. Oldukça da iyi bir Avrupa'lı uzuna da sahip olmuş olacaklar. Biz ise Taurasi'nin yerine Seimone'yi almış olacağız. Valla külliyyen zarar ederiz. Sparta&K da bu işten en karlı çıkan takım olur. Osipova artık eskisi gibi uçan kaçan bir uzun değil.

ABİ pondexter eskisi gibi degil. penynin verdigi verimi asla veremez. onlarda zarar görür bundan. ki osipova spartak moskovanın tek uzunu. kesinlikle vermez

ABİ pondexter eskisi gibi degil. penynin verdigi verimi asla veremez. onlarda zarar görür bundan. ki osipova spartak moskovanın tek uzunu. kesinlikle vermez

Cappie + Osipova > Penny. Sadece Cappie olsa sana katılırdım.

Ben de inanmak istemiyorum. Augustus'ın TR'ye gelmesini anlarım. Penny'nin menajerinin de TR'ye gelmesini anlarım. Ama Osipova'nın gelip Fenerbahçe maçını seyretmesini bir türlü anlayamıyorum. Tatil sezonu da değil ki tatile geldi diyeyim.

herhalde 3 takımlı bir takas işine girilecek gibi görünüyor. penny tauraside hep aynı takımda oynamak istiyorlardı zaten. augustusun bize gelmesi iyi gibi görünebilir ama taurasiyi vermek bizim icin mantıklı değil.

Üst Alt