2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Cevap: 2011 - 2012 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Antakya eski oyuncumuz Currie ile anlaşmış, çok iyi transfer onlar adına.

Bu bayan basket maclarının skorlarını canlı olarak takip edebileceğimiz güzel bir site var mı ?

Beşiktaş 71-76 H.Antakya

Esra Şencebe 22 sayı

Yasemin Horasan 11 sayı 8 riabund

Monique Currie 17 sayı

Fenerbahçe:89-Botaş:72

Fenerbahçe'de Penny Taylor, ürettiği 30 sayıyla maçın en skorer ismi oldu.

Mersin-Beşiktaş maçında acayip şeyler oldu. Son 8 saniye kala 70-68 öne geçti Mersin. Daha sonra Vanderslood 2 saniye kala atış kullandı kaçırdı, hücum ribaundunu Yasemin aldı faul yaptılar. yasemin ilkini attı 70-69 oldu, ikinciyi kaçırdı. Hücum ribaundunu Hoffman aldı ona da faul yaptılar, ilkini attı 70-70 oldu, ikinciyi kaçırdı. Maç 70-70 bitti. Uzatmaya geçildi şimdi.

Besiktas 12 sayidan maci vermis,kosar adim ikinci lige...hakettiler ama.

barış kardeşim bir ceyhanlı olarak alındım söylediğine :) şaka bi yana gercekten bu kadar direniş beklemiyordum acıkcası tüpcünün takımından.hatta son 5 dk ya 14 sayı önde girdiler salonda ben dahil herkes macı verdiğimizi düşünürken bizim macın bi benzeri oldu.en cokda salonun ortasındaki bir grup şerefsiz bjk taraftarına sevindim son dakikada macı verince görmeliydiniz suratlarını tüpcünün çakallarının..

barış kardeşim bir ceyhanlı olarak alındım söylediğine :) şaka bi yana gercekten bu kadar direniş beklemiyordum acıkcası tüpcünün takımından.hatta son 5 dk ya 14 sayı önde girdiler salonda ben dahil herkes macı verdiğimizi düşünürken bizim macın bi benzeri oldu.en cokda salonun ortasındaki bir grup şerefsiz bjk taraftarına sevindim son dakikada macı verince görmeliydiniz suratlarını tüpcünün çakallarının..

yok abi ceyhan belediyeye bir kıllıgım yok mac aklıma geliyor. fowlese ve hocaya kızıyorum. kazandıgımız macı kaybettik. o mac aklıa gelince sinirleniyorum. saha avantajı gitti:)

Mersin fb'yi yendi. :D Çarşamba günkü maç artık 0-0 başlıyor.

76-84

Eski oyuncumuz Tuğba Palazoğlu neredeyse tek başına yıktı şikecileri.

Bunlar bu kadroya göre Tamane'nin yerine Cappie'yi oynatacakar heralde. O zaman Tina-Fowles'ın maçı olur

Üst Alt