2013-2014 Erkek Basketbol Transfer Sezonu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2013-2014 Erkek Basketbol Transfer Sezonu

Cevap: 2012-2013 Erkek Basketbol Transfer Sezonu

Fener 2,2 milyona çıksa, Unics 2,5 milyona çıkar para konusunda yarışamazlar Kazan ile ama koç, İstanbul gibi faktörleri düşününce Fenerbahçe daha cazip gelecektir.

Kazan Kaimakoglou ve Marko Banic'in ardından McCalebb'i de alırsa Top8'i görür yine bu sene.

McCaleb'le sadece FbÜlker/Kazan gibi 2. sınıf takımların ilgilenmesi ilginç.CSKA'dan Real'den bi hamle bekliyodum ben.

Eurolige gidemezsek hesaplı takım mı kuracağız, 20 Temmuz'u beklemekteki amaç ne ? Bütçe bellidir zaten.

Ergin Ataman gelince iyi transferler olur diye düşünmüştüm ama görünürde ciddi bir hamle yok. Dudley fark yaratamaz.

Bu sene Efese güveniyorum... Çünkü ezikler Sato ve Batisteyi aldı.. Süper transfer yaptı adamlar.

Oktay Mahmuti yıldız basketbolcu istemiyordu. Adam Efese gitti Gordonu aldı. Şimdi de Jordan Farmar'ı almaya çalışıyor.

Mirsad basketbolu bırakıyormuş bir pislikten daha kurtuluyoruz böylece. Tabi Mirsad'ın bırakması Mehmet Okur'un Fenerbahçe'ye gideceği anlamına da geliyor.

Sakatlıklar Memo'yu bitirdi. Faydalı olacağını sanmıyorum.

Antreman temposunda oynuyordu. Savunma yapmıyordu, hücumda da temasa girmeden şut sallıyordu. NBA'e gittikten sonra yine sakatlandı ayrıca. İki maç sert savunmaya karşı oynasa belinden sıkıntı yaşar gene.

Zaten uzun süreler almaz, eşleşeceği oyuncuya göre süre alır 6-10 sayı civarı bir katkı verir ki fazlasıyla yeterli olur

XXX (25)-Mehmet(12)-Emir(3)

Batiste(22)-Oğuz(13)-Kaya(5)

gibi bir uzun rotasyonu olur Fenerbahçe'nin, 4 numarayı iyi tuttururlarsa çok sağlam

Barcelona, Erazem Lorbek ile 3 yıllık yeni sözleşme imzalamış. San Antonio'ya gideceği söyleniyordu.

Karşıyaka, Miroslav Raduljica'yı düşünüyormuş. Geçen sene Partizan'da oynamıştı.

Üst Alt