2014 DK H:1 | İspanya 1-5 Hollanda | MS | 13 Haziran - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:1 | İspanya 1-5 Hollanda | MS | 13 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hollanda 3 tane yıldız ve onların çevresine koşan, basan, çimi kazan bir takım kurmuş. Bu takım iş yapar, Van Gaal müthiş bir takım planlaması yapmış. Hakkını teslim etmek lazım.

Gerginlik yaratmak istemem ama Hollanda'nın, İspanya'yı 5-1 yendiği maçtan sonra bile Terim'e bir pay çıkarmak neyin kafası anlayamadım ? Bence bu zihniyet yanlış, ortada bir hata varsa hem Aysal, hem Terim suçludur. Hiç kimse sütten çıkmış ak kaşık değil. O yüzden kulübe zarar vermemek adına bu konu kapanırsa herkes için daha hayırlı olur.

Her insanı sevmek zorunda değilim. Sevmiyorum Terim'i. Bu tarz bahaneleri de kaç defa duydum Terim'den hatırlamıyorum bile. 3-1 yenildiğimiz maç sonrası Burak'a yapılan penaltıdan bahsediyordu o verilse farklı olurdu falan. 6 tane yedirtti rezil etti. Bu bir örnek. O yüzden fikrimi belirttim. Katılmıyorsan katılmazsın. Hoşuna gitmiyor diye susacak değilim.

BqCf8fOCAAAzoCK.jpg

Melo 2 :-D

Dünkü Brezilya maçına bakıyorum ve bugün İspanya'nın oynadığı oyuna. Demekki bu Neymar'ı yiyip bitiren Barcelona'nın lanet tiki takası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt