2017 UEFA Süper Kupa | Real Madrid 2-1 Manchester United | MS | 8 Ağustos | TRT 1 - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017 UEFA Süper Kupa | Real Madrid 2-1 Manchester United | MS | 8 Ağustos | TRT 1

Bu Pogba ne havalı g.tü kalkık oyun oynuyo la. Tam bi gevşek

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim ligde olan bitenler bizim Galatasaray'i direk etkiliyor, elin liglerinde olan biten ile ayni olmadigini once bir anlamamiz lazim. Bambaska bir olay.

Sergen de ne zaman zaten bu mac konularina girse boyle seyler yaziyor, ondan ona o cevabi vermek zorundaydim cunku bu maclardan cok rahatsizmis gibi konusmasi irite etmeye basladi beni.
real madrid bizi de hakemler sayesinde eledi.kaç sezondur real madrid lehine dönen bu hatalardan rahatsızım.real madrid beni ilgilendirmiyo.hatalar mevzu..başka takım olsa yine yazarım.

Son düzenleme:
real madrid bizi de hakemler sayesinde eledi.kaç sezondur real madrid lehine dönen bu hatalardan rahatsızım.real madrid beni ilgilendirmiyo.

Biz isin eglenceli tarafindayiz, zaten Galatasaray'imizin oldugu bir yerde tabiki Galatasaray'in yaninda olacagiz. Ama boyle ciddiye alip surekli rahatsizim demekle eline ne geciyor? Sevmiyorsan izlemezsin. Biraz da olayin diger yonunden bakmak gerek, bi taraf futbol oynuyor diger taraf izliyor. Bunu gormezden gelmeyelim.

Feghouli Tudor Terim Lucescu haberleri yordu forumdaşları, maça ilgi çok düşük.

Haberlerin spekülasyona ve provokasyona açık olduğu zamanlarda paylaşmak yasak mı olsa acaba diyorum.

Yok yarın yok gece yok lucescu. Nöbette bazı arkadaşlar 3 gündür aynı şeyi yazıyor farkında değil.

Biz isin eglenceli tarafindayiz, zaten Galatasaray'imizin oldugu bir yerde tabiki Galatasaray'in yaninda olacagiz. Ama boyle ciddiye alip surekli rahatsizim demekle eline ne geciyor? Sevmiyorsan izlemezsin. Biraz da olayin diger yonunden bakmak gerek, bi taraf futbol oynuyor diger taraf izliyor. Bunu gormezden gelmeyelim.
ben kendi yorumumu yaptım.anladık real madride sempatin var ,hatta taraftarısın belki ama senin ve real madridli diger arkadaşların begenisine yönelik yorum yapamam.hata varsa söylenir.ama real madrid ama barcelona.oyuna ya da real madridin gücüne bişey diyen yok.

Üst Alt