2017 UEFA Süper Kupa | Real Madrid 2-1 Manchester United | MS | 8 Ağustos | TRT 1 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017 UEFA Süper Kupa | Real Madrid 2-1 Manchester United | MS | 8 Ağustos | TRT 1

real madrid 2 senedir şampiyonalr liginde hakemelr sayesinde final yapıyo,kupa alıyo.bu maçta da yine hakem damga vurdu maça.şaşırmadım.ama iş artık şike boyutuna vardı.alışmış kudurmuştan beterdir.bu kadar aleni olmaz.
Zoruna mi gidiyor hayirdir? Adamlar klas top oynuyor herseye bir kilif uydurmaliyiz ya Turk milleti olarak. VAR olsaydi buyuk ihtimalle ofsayt calinirdi ama oyle bariz bir sekilde ofsayt diyemezsin teknoloji kullanmadan.

2-3 gol ofsayt falan olabilir de adamlar herkesi eziyor, önyargılı olmanın manası yok zira rakipte Lingard, Smalling gibi adamlar var. Elbette Real bu maçta favori ve bunu da gösteriyorlar.

HTC 10
valla ben bi shalke maçı hatırlıyorum,geçen sezon bi bayern maçı hatılrıyorum.ön yargı degil bildiğin aleni hatalar.

Sadece United değil tüm İngiliz takımları bu durumda. Harcanan para inanılmaz miktarlarda ama Avrupa'da başarı elde edemiyorlar bir türlü. Son finalleri ve şampiyonlukları 2012'de Chelsea'nin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Şu Manu takımında stoperler çok ağır Lindelöf ve Smalling ile.

Orta sahada Pogba Matic ikilisi ağır

Kanatlarda aslında 10 numara olarak parlayan Mkhitaryan oynuyor

İlaveten Lingard vasat bir adam bence bu seviyede oynayamaz.

Real Madrid'in kadro planlaması inanılmaz iyi bu açıdan. Danilo ve Morata'nin yerine iki tane oyuncu da alırlarsa her mevkide çift oyuncu olacak.

HTC 10

Manu, Ferguson ayrılana kadar avrupada en sempati duyduğum kulüp idi.
Nasıl oldu da 3-5 yıl içinde bu derece kabız, itici ve parasıyla rezil olan bir takım haline geldi anlamadım.

Alnitak Alnilam Mintaka

Üst Alt