2017 UEFA Süper Kupa | Real Madrid 2-1 Manchester United | MS | 8 Ağustos | TRT 1 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2017 UEFA Süper Kupa | Real Madrid 2-1 Manchester United | MS | 8 Ağustos | TRT 1

Şu Manu takımında stoperler çok ağır Lindelöf ve Smalling ile.

Orta sahada Pogba Matic ikilisi ağır

Kanatlarda aslında 10 numara olarak parlayan Mkhitaryan oynuyor

İlaveten Lingard vasat bir adam bence bu seviyede oynayamaz.

Real Madrid'in kadro planlaması inanılmaz iyi bu açıdan. Danilo ve Morata'nin yerine iki tane oyuncu da alırlarsa her mevkide çift oyuncu olacak.

HTC 10

Yalnış oyunculara yalnış paralar harcıyorlar. Aldıkları adam da geriye gidiyor performans olarak. Misal Pogba Juve'de bu kadar kötü değildi. Son senelerde paralarıyla rezil oluyorlar sadece

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Skor ve oyun realin lehine gozukse de kupa man.utd nin..
Bu oyun mourinho taktigi bence ikinci yari bambaska bir man.u izleriz.
Juventus cl finalinde ilk yari guzel oynamisti gucunu ekonomik kullanmamisti ikinci yarida bitmisti..bundan ders cikarmis mou

Zoruna mi gidiyor hayirdir? Adamlar klas top oynuyor herseye bir kilif uydurmaliyiz ya Turk milleti olarak. VAR olsaydi buyuk ihtimalle ofsayt calinirdi ama oyle bariz bir sekilde ofsayt diyemezsin teknoloji kullanmadan.

Alper iyi de o zaman Bjk lehine hakem hatalarına da laf etmeyelim onlar da ligde en iyi top oynayan takımdı.Şu 2. takım tutma olayını abartmamak gerek,gol ofsayt ve bu ofsaytın bu seviyede bence verilmesi gerekirdi.Real'e geçen sezon çok oldu bu,Bayern ve Atletico maçları şimdi de bu maç.Klas top oynuyorlar ama bu hakem hatalarını gölgelemez.

XX10gj.jpg

Manchester çok ağır takım olmuş. Ingiltere liginde olmaz bu takim. Sağ ve sol açık lazım en az biri üst seviye olmalı. Monocadan lemar olabilir

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alper iyi de o zaman Bjk lehine hakem hatalarına da laf etmeyelim onlar da ligde en iyi top oynayan takımdı.Şu 2. takım tutma olayını abartmamak gerek,gol ofsayt ve bu ofsaytın bu seviyede bence verilmesi gerekirdi.Real'e geçen sezon çok oldu bu,Bayern ve Atletico maçları şimdi de bu maç.Klas top oynuyorlar ama bu hakem hatalarını gölgelemez.
Bizim ligde olan bitenler bizim Galatasaray'i direk etkiliyor, elin liglerinde olan biten ile ayni olmadigini once bir anlamamiz lazim. Bambaska bir olay.

Sergen de ne zaman zaten bu mac konularina girse boyle seyler yaziyor, ondan ona o cevabi vermek zorundaydim cunku bu maclardan cok rahatsizmis gibi konusmasi irite etmeye basladi beni.

Bu ManU'nun hiçbir oyuncusunun birbiriyle alakası yok. Bu nasıl transfer şekli yav? Son yıllarda aldıkları adamların hiçbirinin oyun tarzları birbirini tutmıyor.

Gsc App

Bizim ligde olan bitenler bizim Galatasaray'i direk etkiliyor, elin liglerinde olan biten ile ayni olmadigini once bir anlamamiz lazim. Bambaska bir olay.

Sergen de ne zaman zaten bu mac konularina girse boyle seyler yaziyor, ondan ona o cevabi vermek zorundaydim cunku bu maclardan cok rahatsizmis gibi konusmasi irite etmeye basladi beni.

Elin ligi tabi de klas top oynuyorlar argümanı yanlış bir argüman hakem hataları konusunda onu belirtmek istedim.

Üst Alt