2018-19 Süper Lig Sezonu Sıralama Tahminleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018-19 Süper Lig Sezonu Sıralama Tahminleri

1. Galatasaray
  2. Fenerbahce
  3. IBB
  4. Besiktas
  5. Kayserispor
  6. Göztepe
  7. Trabzonspor
  8. Konyaspor
  9. Sivasspor
  10. Alanyaspor
  11. Bursaspor
  12. Akhisar
  13. Kasimpasa
  14. Rizespor
  15. Ankaragücü
  16. Erzurumspor
  17. Yeni Malatya
  18. Antalyaspor

Valla milli takımların borcu olmuyor da ben verilerle konuşuyorum martta foruma üye olduğumda söylediklerimi kaile almamınıza şaşırmıyordum da fenerbahçe başkanının söylediklerini bile dikkate almamanız enteresan...Hürmetler...

Ben borclari yok demiyorum ki.Borcun sampiyonluga direkt olarak etkisi yok diyorum.Ayrica Fb'de durum kotuyken bizde iyi de degil.Biz de satmadan oyuncu alamiyoruz mesela.

Basaksehir'in kadrosu gecen sezon icin bile yasliydi.

IBB ve Besiktas icin kararsiz kaldim ücüncü ve dördüncülük icin savasir ikisi. IBB muhtemelen yine Anadolu maclarinin cogunu alir ama büyüklere karsi son senelerdeki üstünlügünü kaybeder bu sezon iyice.

Ben borclari yok demiyorum ki.Borcun sampiyonluga direkt olarak etkisi yok diyorum.Ayrica Fb'de durum kotuyken bizde iyi de degil.Biz de satmadan oyuncu alamiyoruz mesela.

kadro kaltesi ve hoca kalitesi olarak öndeyiz ligimizde yabancı hocaların da durumunu biliyorsun 2 takımda 0 transfer yapsa dahi şansımız fb'ye oranla çok yüksek sadece cl öncesi ve sonrası maçlar etkiler bizi.

1-Fenerbahçe
2-Başakşehir
3-Beşiktaş
4-Galatasaray
5-Trabzonspor
6-Kayserispor
7-Sivasspor
8-Göztepe
9-Bursaspor
10-Konyaspor
11-Kasımpaşa
12-Rizespor
13-Alanyaspor
14-Ankaragücü
15-Akhisarspor
16-Malatyaspor
17-Erzurumspor
18-Antalyaspor

3-Beşiktaş
4-Başakşehir
5-Göztepe
6-Trabzonspor
7-Kayserispor
8-Bursaspor
9-Konyaspor
10-Sivasspor
11-Ç.Rize
12-Akhisar
13-Kasımpaşa
14-Ankaragücü
15-Alanyaspor
16-Malatyaspor
17-B.B.Erzurumspor
18-Antalyaspor

1 ve 2 biz ile Fener olur. Fener sinerji ve olası CL elenmesi sebebi ile fikstür sebebi ile daha yakın.

3-Beşiktaş
4-Başakşehir
5-Göztepe
6-Trabzonspor
7-Kayserispor
8-Bursaspor
9-Konyaspor
10-Sivasspor
11-Ç.Rize
12-Akhisar
13-Kasımpaşa
14-Ankaragücü
15-Alanyaspor
16-Malatyaspor
17-B.B.Erzurumspor
18-Antalyaspor

1 ve 2 biz ile Fener olur. Fener sinerji ve olası CL elenmesi sebebi ile fikstür sebebi ile daha yakın.
:asd: 3.2 katrilyon net borç, 450 trilyon faiz, 1.7 katrilyon kısa vadeli yükümlülük, 850 trilyonluk 2018-2019 operasyonel faaliyet bütçesi, kaçan doğuş, acıbadem, ülker gibi sponsorlar ve benden sermaye artışı için 50 milyon dolar hibe ve 20 milyon dolar da sponsorluk başka bir gücüm yok deyip 100 milyon dolar da kredi çekeceğiz diyen Ali Koç...Ve fener şampiyonluğa yakın???

Öyle mi? Yüzünü yıka da mesaiden çık eve git dinlen...Adamların minibüslerine haciz geliyor sen kalkmış üstüne üstlük şampiyonlr liginden elenecekler deyip şampiyonluğa yakın görüyorsun...Alpay sana da maaş vermesinler moral versinler olur mu? Fener bu kadar borçla nasıl şampiyon olacak ??? Kendine gel...Ve oku bak kitap gibi birebir çıkıyor...

Olası Ali Koç Başkanlığının İlk Senesi

Ne şampiyonluğu yahu??? Fener ilk 3'e girerse öpsün başına koysun...Bu kadro ile mi şampiyon olacaklar? Daha iyi kadroyla ne diye şampiyon olamadılar geçen sene?

KALECİLER: VOLKAN-KAMENI-BERKE-ERTEN (50 TANE KALECİ)

BEKLER: HASAN ALİ-İSMAİL-SERHAT-ISLA-ŞENER (50 TANE ÇÖP BEK)

STOPERLER: ROMAN-SKRTEL-YİĞİTHAN (3 TANE STOPER :) )

ÖNLİBEROLAR: JOSEF-TOPAL-OZAN-OĞUZ KAĞAN-UYGAR (7 ÖNLİBEROLAR)

ONNUMARALAR: ALPER-EKİCİ-ELİF-FERDİ-SALİH-GIULIANO (7 ONNUMARALAR :) )

KANATLAR: DIRAR-AYEW-VALBUENA-AATIF-SAMED

FORVETLER: SOLDADO-AHMETHAN :)

Sinerji ne ya :ROFLMAO: azcık bilimsel, rasyonel verilerle konuş...Ali Koça 1 Sinerjisine 2....Bak fener taraftarının gazı bile alındı senin dediğin o sinerjik işler "Camiaya Sesleniş" ile bitti...

Üzücü bir haberim var fener 10 sene daha şampiyon olamaz...Üzüldün mü???

:asd: 3.2 katrilyon net borç, 450 trilyon faiz, 1.7 katrilyon kısa vadeli yükümlülük, 850 trilyonluk 2018-2019 operasyonel faaliyet bütçesi, kaçan doğuş, acıbadem, ülker gibi sponsorlar ve benden sermaye artışı için 50 milyon dolar hibe ve 20 milyon dolar da sponsorluk başka bir gücüm yok deyip 100 milyon dolar da kredi çekeceğiz diyen Ali Koç...Ve fener şampiyonluğa yakın???

Öyle mi? Yüzünü yıka da mesaiden çık eve git dinlen...Adamların minibüslerine haciz geliyor sen kalkmış üstüne üstlük şampiyonlr liginden elenecekler deyip şampiyonluğa yakın görüyorsun...Alpay sana da maaş vermesinler moral versinler olur mu? Fener bu kadar borçla nasıl şampiyon olacak ??? Kendine gel...Ve oku bak kitap gibi birebir çıkıyor...

Olası Ali Koç Başkanlığının İlk Senesi

Ne şampiyonluğu yahu??? Fener ilk 3'e girerse öpsün başına koysun...Bu kadro ile mi şampiyon olacaklar? Daha iyi kadroyla ne diye şampiyon olamadılar geçen sene?

KALECİLER: VOLKAN-KAMENI-BERKE-ERTEN (50 TANE KALECİ)

BEKLER: HASAN ALİ-İSMAİL-SERHAT-ISLA-ŞENER (50 TANE ÇÖP BEK)

STOPERLER: ROMAN-SKRTEL-YİĞİTHAN (3 TANE STOPER :) )

ÖNLİBEROLAR: JOSEF-TOPAL-OZAN-OĞUZ KAĞAN-UYGAR (7 ÖNLİBEROLAR)

ONNUMARALAR: ALPER-EKİCİ-ELİF-FERDİ-SALİH-GIULIANO (7 ONNUMARALAR :) )

KANATLAR: DIRAR-AYEW-VALBUENA-AATIF-SAMED

FORVETLER: SOLDADO-AHMETHAN :)

Sinerji ne ya :ROFLMAO: azcık bilimsel, rasyonel verilerle konuş...Ali Koça 1 Sinerjisine 2....Bak fener taraftarının gazı bile alındı senin dediğin o sinerjik işler "Camiaya Sesleniş" ile bitti...

Üzücü bir haberim var fener 10 sene daha şampiyon olamaz...Üzüldün mü???

Sanane ya sananee !!! Fenerbahçeden başka işin yok mu senin :mad::mad::mad::mad:

1. GS
2. fb
3. Bsk
4. Bjk
5. Kayseri
6. Gö*tepe
7. Trabzon
8. Ankaragücü
9. Bursaspor
10. Sivasspor
11. Antalyaspor
12. Konyaspor