2018-2019 Galatasaray Futbol Takımı Kadro Planlaması - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018-2019 Galatasaray Futbol Takımı Kadro Planlaması

arkadaş ne uğur çiftçisi ne seleznovu

şampiyon oluyoruz ve şampiyonlar liginde oynıyıcaz

seleznovlamı uğurlamı oynıyıcaz

hoca sağlam transferler yapacaktır

yedeğede emre mor tarzında adamları alıp revizyonu yapar (inş)

Aslinda muazzam temizlik yapabilecek bir firsatimiz var bu yaz.

Bu yaz kontrati bitenler: Eray, Carrasso, Koray, Balta, Lato, Donl, Yasin. Tam 7 tane futbolcu, hic biri ile de kontrat uzatmaya gerek yok, defolup gitsinler. Donk ile belki 1+1 falan uzatilabilir o da belki.

Buna arti olarak 2019 kontrat biten yani 1 sene kontrati kalan adamlar var: Ismail Cipe, Tarik, Cavanda, Carole, Selcuk, Sinan. Bunlarin da hepsini yollamaya bakmak lazim Sinan haric. Standard Liege Cavanda denen gerizekaliyi begeniyor satin alma opsiyonunu kullanacaklar diye haberler vardi, insallah dogrudur.

Selcuk ve Tarik'a da bizde son senelerinde alacaklari paranin belirli bir bölümünü nakit versek defolup giderler mi acaba.

2018 de kontrati biten 7 oyuncunun en az 6 tanesinden kurtulsak (dedigim gibi Donk ile belki 1+1 falan uzatilabilir), 2019 da kontrati biten 6 oyuncunun en az yarisindan kurtulabilsek cok güzel olacak.

Buna arti olarak Belhanda denen apaciyi de bir türlü elden cikarabilsek göbek atacak kivama gelebilirim bu yaz.

Aslinda muazzam temizlik yapabilecek bir firsatimiz var bu yaz.

Bu yaz kontrati bitenler: Eray, Carrasso, Koray, Balta, Lato, Donl, Yasin. Tam 7 tane futbolcu, hic biri ile de kontrat uzatmaya gerek yok, defolup gitsinler. Donk ile belki 1+1 falan uzatilabilir o da belki.

Buna arti olarak 2019 kontrat biten yani 1 sene kontrati kalan adamlar var: Ismail Cipe, Tarik, Cavanda, Carole, Selcuk, Sinan. Bunlarin da hepsini yollamaya bakmak lazim Sinan haric. Standard Liege Cavanda denen gerizekaliyi begeniyor satin alma opsiyonunu kullanacaklar diye haberler vardi, insallah dogrudur.

Selcuk ve Tarik'a da bizde son senelerinde alacaklari paranin belirli bir bölümünü nakit versek defolup giderler mi acaba.

2018 de kontrati biten 7 oyuncunun en az 6 tanesinden kurtulsak (dedigim gibi Donk ile belki 1+1 falan uzatilabilir), 2019 da kontrati biten 6 oyuncunun en az yarisindan kurtulabilsek cok güzel olacak.

Buna arti olarak Belhanda denen apaciyi de bir türlü elden cikarabilsek göbek atacak kivama gelebilirim bu yaz.
Üstat uzun zaman sonra benimle mutabık olmana sevindim taa marttan beri yazıyorum bunları bu sezon 7 senedir ilk defa elimiz kuvvetli köklü bir temizlik yapmak için hürmetler...

Üstat uzun zaman sonra benimle mutabık olmana sevindim taa marttan beri yazıyorum bunları bu sezon 7 senedir ilk defa elimiz kuvvetli köklü bir temizlik yapmak için hürmetler...

reis sen kimsin necisin

önceden bu konularla ilgili soranlara cevap verdiysen ben denk gelmedimde

kulüpten habermi alıyosun,napıyosun

birsürü iddiada falan bulundun şenol tsde,bjk batıyo,şu şöyle bu böyle olucak falan

daha önceden yazıpta tutturduğun bişey varmı bu tarz haberler,transferler şu bu

bilmediğimden soruyorum aydınlatırsan sevinirim

reis sen kimsin necisin

önceden bu konularla ilgili soranlara cevap verdiysen ben denk gelmedimde

kulüpten habermi alıyosun,napıyosun

birsürü iddiada falan bulundun şenol tsde,bjk batıyo,şu şöyle bu böyle olucak falan

daha önceden yazıpta tutturduğun bişey varmı bu tarz haberler,transferler şu bu

bilmediğimden soruyorum aydınlatırsan sevinirim
Üstat yok marttan beri burada yazıyorum bir galatasaray derneğinde üyeyim kasım 2017'den beri de diğer gs platformlarında yazıyorum duyduğumu aktarıyorum bazen yeri geldi mi de analiz yapıyorum o kadar yani hürmetler renktaş...

Transferde belirleyici olan FT nin kararları olacak..

Bizim gitsin dediğimize hoca kalsın diyebilir..

Gecmiş donemlerde bunu yaşadık.. Orn: Aykut Ercetin, Aydın vs..

Yedek sol bek önerin varsa dinlemek isterim.

aga yedek solbek lazım diye uğurumu alıcaz allah aşkına

böyle isimlerle uğraşmamalıyız artık

en son yedek türk kaleci lazım diye erayla bernabeuda kepaze oluyoduk,sinan bolatla neler olduğu malum

erayla bolatın oynadığı şampiyonlar ligi maçlarında haftanın en iyi golleri sıralamasında sürekli 1.gol bizim yediğimiz gol oluyodu

emre mor,cengiz,çağlar,çalhanoğlu,kerem demirbay (elbette kolay değil almak biliyorumda) vs bu tarz türkleri kovalamak gerekiyo yada altyapı yada ligde kendini ispatlamış türkleri almamız lazım gerçi ondada patlıyoruz ama neyse

musa çağıran,uğur çiftçi yazıları falan görüyorum aman diyim

gerekirse bek rotasyonu mariano-nagatomo-linnes kalsında bu uğur muğur gelmesin abi,verdiğin bonservise,senelik ücrete ve yiyeceğin gollere yazık

en son yedek türk kaleci lazım diye erayla bernabeuda kepaze oluyoduk,sinan bolatla neler olduğu malum

erayla bolatın oynadığı şampiyonlar ligi maçlarında haftanın en iyi golleri sıralamasında sürekli 1.gol bizim yediğimiz gol oluyodu

emre mor,cengiz,çağlar,çalhanoğlu,kerem demirbay (elbette kolay değil almak biliyorumda) vs bu tarz türkleri kovalamak gerekiyo yada altyapı yada ligde kendini ispatlamış türkleri almamız lazım gerçi ondada patlıyoruz ama neyse

gerekirse bek rotasyonu mariano-nagatomo-linnes kalsında bu uğur muğur gelmesin abi,verdiğin bonservise,senelik ücrete ve yiyeceğin gollere yazık

Uğur özelinde konuşmak istemiyorum, isimler önemli değil. Üç bek ile sezon yürümez, gelecek sezon umarım Şampiyonlar Ligi, lig ve kupa olmak üzere üç kulvarda olacağız. Hocanın da Linnes'i veya diğer bir sağ ayaklı oyuncuyu sol bek oynatmak istemediğini çok söylediğini biliyoruz. Bek mevkilerine 4 yabancı harcamayacağımıza göre yerli bir sol bek almamız şart.

Kadroya Tarık vs gibi kalitesiz isimlerin doldurulmasına ben de karşıyım. Ancak özellikle FFP sırtımızda iken alternatif olarak alacağımız isimlerin yüksek kalitede olmasını beklemek hayalcilik olur. Avrupa'da Türkiye altyapısından yetişen 8 oyuncu bulundurma zorunluluğu da kadrodaki gurbetçi oyuncu sayısını 3'te tutmamız demek oluyor ve opsiyonlar iyice daralıyor.

Bütün bunları düşünerek bonservissiz Uğur Çiftçi ile düşük bir maaşla kısa sözleşme yapılması bana mantıklı geliyor.

Yedek sol bek önerin varsa dinlemek isterim.

Tamamen katılıyorum.

Böyle ya tutarsa mantığı ve transfer yapmış olmak için yapılacak gereksiz ve boş transferler yerine alttan gençlere şans tanıyalım bin kere daha iyi. En azından maddi olarak bir yük altına girmeyiz boş yere.

Çer çöpe para harcamanın hiç bir mantıklı açıklaması yok hele hele maddi durumumuz göz önünde bulundurulursa. Ugur Çiftçi Seleznov falan bunlar mı kurtaracak bizi. Dediğin gibi tamamen paraya yazık resmen havaya gidiyor o paralar böyle boş adamları alınca Ahmet Tarık falan gibi kulübeyi işgal ediyorlar ancak.

Alttan genç çıkmıyor diyoruz evet de şans veriyor muyuz A takımda bu gençlere hiç?

Herkes 2000li çocukları övüp duruyor. Eh bir şans tanıyalım bunlara. Ne kaybedersin yani ha o çöpleri kulübeye toplamışsın ha bizim çocukları kulübeye almışsın.

sent via GSC

Muslera haric hepsi gidebilir iyi teklif gelirse

Belhanda ve Maicon yollanmali (yüksek maas + performans), Feghouli icin kararsizim

Garry ve Serdari iyi rakamlara satabiliriz, diger oyunculardan fazla para kazanamayiz gibi

yeni oyuncular icin 3-4 milyon maas ödemekten vazgecmeliyiz

mesela murhanda hata yapıyo bu kadro konusunda

örneğin 3 sene önceki kadroya diyoki jem,bilal,jose alınsın
sezon bitince diyoki jem,bilal,jose çöp bunlar gönderilsin bu sene tarık,ahmet,yasin alınsın
sonraki sene tarık,ahmet,yasin gönderilsin ömer bayram,emre taşdemir ve zeki çelik alınsın

bu döngü böyle devam ediyo

MADDİ HASAR olarak tabi

Üst Alt