2018 DK Çeyrek Final | Rusya (3) 2-2 (4) Hırvatistan | MS | 7 Temmuz | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Çeyrek Final | Rusya (3) 2-2 (4) Hırvatistan | MS | 7 Temmuz | TRT 1

V53red.png

rus-png.23969
22-png.23728
cro-png.23735

500px-Fisht_Stadium_in_January_2018.jpg

2018 FIFA Dünya Kupası Çeyrek Final
Rusya - Hırvatistan
Fişt Olimpiyat Stadyumu
7 Temmuz 2018
21:00

turkiyenin ne kadar kotu kuralar cektiginin koprusunu kuracak bir mac .. bir tanesi eleme grubumuzdaydi , digeri ise uluslar ligi grubumuzda

yani birinden biri yari final oynayacagina gore dedigim daha iyi anlasiliyordur ...

Rusyanin 5-0lik suudi arabistan macindan sonra oynadigi her macta „aha simdi ruslarin balonu patlayacak“ diye diye adamlari taa ceyrek finale getirdim, uruguay maci haric.

Simdi de acaba rusya ya mi oynasam diye düsünmüyor degilim bu sefer de hakkaten balon patlar ters teper...

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

İsveç İsviçre maçı da çöp sayılır. Takımlara gel abi gerçekten ilginç.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ispanya, Arjantin , Almanya bunlar iyi oynamasa da adları yeter izlemek için. Yok Hırvat yok Rusya , Isveç ne bunlar. Bu maçı mesela izlemedim ama uzadı diye açtım. Isviçre maçına bakmam bile buna bu maç da dahil . Yari finale kadar pas bende . Gerçi Fransa-Uruguay var ina bakılır

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu ne yav çeyrek final maçı değilde dünya kupasına katılmak için oynanan play off maçı gibi duruyor

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hırvatistani kucumsuyorsunuz hangi takımda böyle orta saha rotasyonu var sorarım size

modric rakitic kovacic perisic brozovic badelj

kaldiki diğer mevkilerdede iyi fussbalcilar var daha ne diyebilirizki

İkinci tur maçlarında feci çuvalladım. Tersi çıktı daima. O yüzden bu yoldan devam ediyorum ve Hırvatistan havada karada alır bu maçı!

Hırvatistan'ı nasıl beğenmiyorsunuz anlamıyorum. Dünyanın en iyi ortasahası var Modric. Rakitic, Brozovic vb. Önde Mandzukic, Kalınic, Perisic filan. Rusya sürpriz ama Hırvatistan dünya kupasında kura sonrası baktığında düşülecek en zor gruplardan birinden lider çıktı. Arjantin ve Nijerya hangi gruba Amerika ve Afrika kontenjanından gelse zordur.

Rusyada evinde oynamanın motivasyonu oyunu olumlu etkilemeye ve maçlar kazanıldıkça umut takviyesiyle de performansı artmaya devam ediyor.

Hırvatistan grubun ilk iki maçında terlemeden diyebileceğimiz maçlar oynayarak kazanmasına rağmen 3. maçında 9 rotasyonla bile rahat olmasada istediğini alarak güven veriyodu.
Ancak danimarkanın erken golü panik yarattı ve oyunu inanılmaz şekilde olumsuz etkiledi sanki.
Rusya maçında erken gol yememek için dikkat edeceklerdir, ama mağlub duruma düşünce yada stress altında oyunun ayarının bozulması bu yei jenerasyonun tecrübe açısından henüz ciddi eksikleri olduğunun göstergesi olabilir.

Bu nedenle hırvatlardan çok rusyanın ne yapacağı önemli gibi. Rusya oyunu baskı altına alabilirse hırvatların oyunu tekrar körelirmi bilinmez ama, rusya oyun ortada başıboş bırakırsa kaybetmeye daha yakın gibi..

Ayrıca Danimarka maçını kazanarak bitirmeyi engelleyen önemli bir hata yapan Modricin halen devam ettiğini düşündüğüm moral bozukluğu ve kendine güven eksikliği hissetmesi ihtimali gerçekse, maestro olarak oyununu ne kadar etkiler belli değil.
Karakterini tam olarak notlandıramadığım için; yeni bir hataya yer vermekten kaçınmak için biraz pasifleşebilir de, o hata bir kere olur mesajı için daha da agresifleşebilirde.... Görücez...

Hollanda ve Italya'nin olmadigi turnuvada Portekiz, Arjantin Almanya ve Ispanya elendi.

Isvec ve Rusya ceyrek finale kaldi. Bunlara Hirvatistan'i ekleyince ilginc takimlar inanilmazi basardi.

hırvatistanın ruslara , almanyanın 2014te brezilyaya uyguldığı tarifeyi uygulayacağını düşünmekteyim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rusyanin arkasina aldigi rüzgar mi

Yoksa

Hirvatistanin kalitesi mi?

Hangisi agir basar ve eler?

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Üst Alt