2018 DK Çeyrek Final | Rusya (3) 2-2 (4) Hırvatistan | MS | 7 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Çeyrek Final | Rusya (3) 2-2 (4) Hırvatistan | MS | 7 Temmuz | TRT 1

Ruslar inanılmaz bir eforla oynuyor. Turnuvanın en çok koşan takımı. Üstelik öyle genç takımda değiller. İspanya gibi takımı bile bozmayı başardılar. Hemen hiç pozisyon vermediler.

Hırvatlar kadro olarak çok üstün ama sonuçta deplasman takımı gibi olacaklar. Bana yine penaltılara kalacak gibi geliyor.

Normalde hirvatistan parcalar ama rusyanin sansla bir sekilde gecmesinden korkuyorum. Adamlar doping kullanmiyorsa ben bisey bilmiyorum. Bildigimiz Avusturyaya yenilen evinde Türkiyeyi yenemeyen Rusya bu. Birden nasil böyle oynuyorlar anlamak güc

Umut ediyorum ki Ruslar kazanacaktır.

Bosna herseke yaptıkları haksızlık hala tüylerimi diken diken ediyor..

Ekran_Al_n123131t_s.jpg

Adamlara bir gıdım sahil bırakmamışlar.. bu terbiyesizliğinizi rusya topraklarında ödeyeceksiniz.

Türk düşmanlığınız elbet son bulacaktır. :mad:

Rusya gol bulamaz İspanya karşısında da Pique'nin yaptığı saçma penaltı sayesinde turu geçtiler bu maçı Hırvatlar gol yemeden kazanır.

İnbaltere bekleneni gerçekleştirdi sürpriz olacağını pek sanmıyordum ama akşama sürpriz olacak Rusya turlar

XI: Akinfeev, Fernandes, Kutepov, Ignashevich, Kudryashov, Kuzyaev, Zobnin, Samedov, Golovin, Cheryshev, Dzyuba
XI: Subasic, Vrsaljko, Lovren, Vida, Strinic, Modric, Rakitic, Perisic, Kramaric, Rebic, Mandzukic

Üst Alt