2018 DK Çeyrek Final | Rusya (3) 2-2 (4) Hırvatistan | MS | 7 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Çeyrek Final | Rusya (3) 2-2 (4) Hırvatistan | MS | 7 Temmuz | TRT 1

Reys Aydin'a güveniyorum. Bir böbrekte benden. Gelmezse sorumlusu Aydın kardeşimdir.:cigara:

İspanya maçını doğru tahmin etmiş idim

Rusya çıkar dememin sebebi siyasi sebepler

İngiltere-Rusya maçı kitle çeker ekranlara bakalım göreceğiz.İspanya sürprizinden sonra bu turuda atlayıp Yarı Final oynayıp misyonlarını tamamlar diye düşünmekteyim

Ps : İngiltere'de bu bal varken karşılarına Hırvatistan çıkması pek olası durmuyor

İspanya maçını doğru tahmin etmiş idim

Rusya çıkar dememin sebebi siyasi sebepler

İngiltere-Rusya maçı kitle çeker ekranlara bakalım göreceğiz.İspanya sürprizinden sonra bu turuda atlayıp Yarı Final oynayıp misyonlarını tamamlar diye düşünmekteyim

Futbol açısından Fransa-Belçika eşleşmesi yani avrupanın en iyi iki jenerasyonunun maçı büyük reytinge sebep olacak zaten bu yüzden gözden çıkardılar Brasili. Öbür taraftan da siyasi sebeplerle dediğin gibi rusya-ingiltere müsabakasını da müthiş reyting yapar. İsim olarak çok büyük 2 eşleşme olur biri futbol biri siyasi durumdan.

DhhRXY1W4AACtWx.jpg

Yalnız hırvatların harika akdrosu var yahu..

Lovren, Vrsaljko,Vida, Corluka, Badelj, Modric, Rakitic, Kovacic, Brozovic, Perisic, Pjaca, Mandzukic, Kalinic, Kramaric....

Üst Alt