2018 DK Son 16 | Hırvatistan (3) 1-1 (2) Danimarka | MS | 1 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Son 16 | Hırvatistan (3) 1-1 (2) Danimarka | MS | 1 Temmuz | TRT 1

Bi tek ben mi tutuldum. Erdoğan Arıkan sanırım yapamıyorsan bırak abi maçtan soğutursun adamı top direğe çarpmış zidane gibi düşündü adam sen hala orta gibi bişey diyosun

Maicon hiç güven vermiyor onu satıp Höwedes-Kjaer ikilisi yapsak güzel olurdu. Serdar da yedeklerdi bunları.

Fener de ki skertel-kjaer ikilisi gibi defansi önde kurunca dagilan bir ikili olur bana göre

Fatih hoca'nin elinde en yavas stoperler de olsa defansi herzaman önde kurdurmustur oyun anlayisindan vaz gecmemistir ama takim da basarili olmadi

Fener de ki skertel-kjaer ikilisi gibi defansi önde kurunca dagilan bir ikili olur bana göre

Fatih hoca'nin elinde en yavas stoperler de olsa defansi herzaman önde kurdurmustur oyun anlayisindan vaz gecmemistir ama takim da basarili olmadi

Çok sıkıntı olacağını sanmıyorum ama sıkıntı olsa bile Fernando o konuda defansı ciddi derece de rahatlatacaktır diye düşünüyorum.

Ama Kjaer gelip yanına daha uygun birisi de seçilebilir tabi Maicon gitmek kaydıyla.

Yarin gel hasas şaşın yerine basla ustad.
aBxgkY.jpg

Kantinde bi çayı hakkettin şimdik...:coffee:;D

Çok sıkıntı olacağını sanmıyorum ama sıkıntı olsa bile Fernando o konuda defansı ciddi derece de rahatlatacaktır diye düşünüyorum.

Ama Kjaer gelip yanına daha uygun birisi de seçilebilir tabi Maicon gitmek kaydıyla.

Baska bir örnekten yola cikalim

Maicon ilk devre güven verdi,nezaman ki Fatih hoca geldi savunmayi önde kurdu Maicon dagildi ve yerini denayer'a kaptirdi

Fatih hoca'nin anlayisina göre stoper almamiz gerekiyor,elinde balta gibi yavas bir stoper olsa yine vaz gecmiyor oyun anlayasindan ve takim defans anlaminda sikintilar yasiyor

Bir örnek te höwedes ten verelim

Defansin önde yakalandigi bir pozisyon da atletik özelligi olmadigi icin durum ortada

Baska bir örnekten yola cikalim

Maicon ilk devre güven verdi,nezaman ki Fatih hoca geldi savunmayi önde kurdu Maicon dagildi ve yerini denayer'a kaptirdi

Fatih hoca'nin anlayisina göre stoper almamiz gerekiyor,elinde balta gibi yavas bir stoper olsa yine vaz gecmiyor oyun anlayasindan ve takim defans anlaminda sikintilar yasiyor

Bir örnek te höwedes ten verelim

Defansin önde yakalandigi bir pozisyon da atletik özelligi olmadigi icin durum ortada

Terim'in anlayışı konusunda haklısın. Hoca her zaman atak futbolunu sevdiği için otomatikman defans hattı da genelde ilerde oluyor ama Höwedes de Vida kadar yada Maicon kadar hantal bir oyuncu değildi benim bildiğim. Höwedes-Maicon olmaz ama Kjaer ile olabailir, Kjaer atletik ve sağlam bir oyuncu. Kaldıki tandemdeki iki oyuncunun da atletik olması çok elzem değil, dengelese yeter.

Üst Alt