2018 DK Son 16 | Hırvatistan (3) 1-1 (2) Danimarka | MS | 1 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Son 16 | Hırvatistan (3) 1-1 (2) Danimarka | MS | 1 Temmuz | TRT 1

biz beğenmedik yav nöbette geçen sene
marcelo falan gelicek sandım en son çıtayı filipe luise kadar kırdıydım, capon geldi

aynen ben bu sene İtalya liginde bir kaç maçına denk geldim-çok burun kıvrılmıştı burada ama sistemi olan takımlarda idare edecek bir oyuncu,ayağı falan temiz-sessiz sakin işini yapan bir bek,bizde olur muydu bilmem ama latoviçi malının olduğu yerde olurdu

olm rebiç o kaleciye kalenin ortasından gol mü atabilirsin 6pas karambolü dışında..

hele ki o mesafeden .. Onun babası bebelikten başlamıştır yetiştirmeye...

Danimarka oyunu kilitlemeye çalışacak. Hırvatların orta sahası efsane ama ileride kilit açacak oyuncusu yok. Perisic belki yapabilir ama o da dar alanda çok etkisiz olabiliyor.

Bana uzatmaya hatta penaltılara gidecek maç gibi geliyor. 0-0 veya 1-1 gibi biter maç.

tahmin ettiğim gibi gidiyor maç. 4 dakikada 2 gol sürprizdi ama sonrası normal olandı.

bir günde 2 favorimiz patlarsa, kupayı kimin aldığının önemi kalmayacak sanki...:censored:

Hırvatlar gruplarda daha diri takımlarla kedi fare oyunu yapmıştı nerdeyse. Ne değişti anlamadım. :unsure:

Yada bilmediğimiz bişeyler var diyesim geliyo, komplo teorisi olsun bari gibisine......;D

Danimarka orta sahada taç dahi olsa akıllılık yapıp hepsini istisnasız orta olarak kesiyor,zaten akan oyunda gol olmuyo gollerin yarısı duran toptan turnuvada,bi şekil karambole getirip gol arıyolar hem de Hırvistan'ı toptan soğutuyolar

bir günde 2 favorimiz patlarsa, kupayı kimin aldığının önemi kalmayacak sanki...:censored:

Hırvatlar gruplarda daha diri takımlarla kedi fare oyunu yapmıştı nerdeyse. Ne değişti anlamadım. :unsure:

Yada bilmediğimiz bişeyler var diyesim geliyo, komplo teorisi olsun bari gibisine......;D
Danimarka çok iyi takım.
Zaten sonuçlara bakınca adamlar maç başına bir gol yemiş ikinciyi yetmemiş genelikle .

Son 25 maçda sadece iki maçda bir golden fazla yemiş bir takım.

Üst Alt