2018 Dünya Kupası'na Gidecek Takımları Tanıyalım: Fransa - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ddaz5WXV4AAbOIt.jpg

Kadroya giremeyen bazı oyuncular;

Karim Benzema
Dimitri Payet
Anthony Martial
Alexandre Lacazette
Wissam Ben Yedder
Kingsley Coman
Andre-Pierre Gignac
Adrien Rabiot
Aymeric Laporte

mendy 8 aydır sakat değil mi nasıl almışlar kadroya.matuidi yerine rabiot'u giroud yerine la cazette i alırdım.

Gercekten ilginc yani adamlarin o kadar manyak bir oyuncu havuzu var ama gidiyorlar capraz baglari koptugu icin bu sezon sadece 9 maca cikmis adami kadroya aliyorlar.

Orta sahada ince işleri yapacak adam eksikliği çekerler mi? Hepsi çok iyi adamlar elbette ama araya bir top atacak, şapkadan tavşan çıkartacak adam yok gibi. Belki biraz Tolisso ama o da 11'de başlamaz. Belki Thauvin'i 10 numara gibi kullanırlar.

Yalnız adamlarda öyle bir orta saha var ki rakiplerin ağzına kadar basarlar. :asd: Payet ile Coman sakatlık sebebiyle turnuva dışı kaldılar galiba. Benzema zaten Valbuena krizinden beri kadro dışı. Arsenal'de tutuk bir sezon geçirmesine rağmen Lacazette alınmalıydı bence.

Alternatifi bol geniş kadroları olabilir ancak turnuvaları geniş kadrolar değil tecrübe, istikrar ve kalite kazandırır. Fransa'nin oturmuş 11'i yok, orta sahada kim oynar, kanatlarda kim olur diye sorsalar herkes birbirinden farklı kadrolar çıkarır herhalde. Fransa'dan 4 kadro çıkar, dördü de çeyrek final görür ama hiçbiri şampiyon olamaz. Maçlar 44 kişiyle değil 11 kişiyle oynanıyor. 11'lerini kafadan saysak bile, diğer favori takımların 11'lerinden daha tecrübesiz oldukları gibi, mevki mevki bakıldığında da diğerlerinden çok da üstün değiller.
Brezilya'nin bekleri Alves ve Marcelo, İspanya'nın stoperleri Ramos Pique. Bu isimler nerede, Varane Umtiti Mendy Pavard Hernandez henüz nerede?

R. Madrid'in, Bayern'in, Arsenal'in hücum silahlarını kadroya almıyorlar.
Bu nasıl bir lükstür yarabbi

Alnitak Alnilam Mintaka

Orta sahada ince işleri yapacak adam eksikliği çekerler mi? Hepsi çok iyi adamlar elbette ama araya bir top atacak, şapkadan tavşan çıkartacak adam yok gibi. Belki biraz Tolisso ama o da 11'de başlamaz. Belki Thauvin'i 10 numara gibi kullanırlar.

aynı şeyleri yazacaktım orta saha bana dümdüz gibi geldi...Pogba çok klas adam ama 8 numara gibi Kante-Matuidi(Tolisso)-Pogba çok kilit açabilecek bir 3lü gibi değil..

Üst Alt