2018 TFF Süper Kupa | Galatasaray (4) 1-1 (5) Akhisarspor | MS | 5 Ağustos | ATV - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 TFF Süper Kupa | Galatasaray (4) 1-1 (5) Akhisarspor | MS | 5 Ağustos | ATV

A spordaki les kargalarinin iddiasina göre besinci penaltiyi Maicon kullanacakmis, son anda Gomis rica edip Maicondan penaltiyi almis.

Listeye penalticinin ismi yazilinca bunu penaltilar kullanilirken degistirebiliyormusun yahu?

Gomis'le ilgili basında o kadar yüklenilirken son penaltıyı attırmak çok riskliydi.
Şu haber güzel: yüzleşmek zorunda kalacaklar bu haberlerle ve Gomis'in paragöz olup olmadığı ortaya çıkacak.

Hatırlıyorum bu iddialar geçen sezon da vardı ve Osmanlıspor maçındaki gol sevincinden sonra Gomis bu iddiaları yalanlamıştı.

no money.jpg

Olur mu kupalar için yaşıyoruz biz evlat acısı yaşıyorum ama akhisar hak etti adamların forveti de defansı da bizden iyi kabul edelim ayrıca Saffet Susiç de kötü hoca değil kesinlikle
Akhisar benim gözümde bundan böyle trabzon ve bursa'dan daha tehlikelidir

Feneri gecen sene 2 kupadan ettiler
Bizi 2 kupadan ettiler
Bu ülkenin 4.büyüğü akhisardır artık

akhisar mis gibi oynadi, lopes bencillik etmeyip topu arkadasina verse 2-0 olacakti zaten.

daha öncede 1 pozisyonlari vardi 3-4lük olurduk rahat ama adamlar atamadi

Takimla ilgili degil, oynatilan sistem problem
Bizim ust duzey on liberomuz var fernando, kimse formsuz falan demesin, bu sistemle kimse oynayamaz
Adamin yaninda 8 numara yok, onu rahatlatacak
Donk iyi hos ama o da on libero, daha da dogrusu kesici, fernandoyla yanyana oynatilmaz, oynatirsan topu al ver yapip ileri tasiyacak adam bulamazsin
Oyle olunca da maicon serdar falan oyun kurmaya calisir, ileri cikmaya baslar, cunku gidememekten onlar da rahatsiz
Oyle olunca da kontra yemeye baslarsin

Ayrica belhanda da yapayalniz kaliyor bu iki on liberolu sistemde, kalabaligin arasinda kayboluyor
Iyi bir 8 olsa o da rahatlayacak, rakip tedirgin olacak, 8’i bos birakmak istemeyecek, 3 kisi belhandanin basinda dikilemeyecek

Aykutun fbsinden ne farki var bu oyunun
Hoca garantiye gidiyor ama biraz duzgun takim kanatlari da kapatti miydi, olay bitiyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

akhisar bu sezon küme düşmenin 1 nolu adayı okanın sistemli takımından eser yok
düzgün bi takım 3-4 yapar yollar şu akhisarı

silah zoruyla sahada 120 dk kalan gomisle şov amaçlı oyuna alınan yunusla falan maç kazanmak mucizeydi zaten

Gomis'le ilgili basında o kadar yüklenilirken son penaltıyı attırmak çok riskliydi.
Şu haber güzel: yüzleşmek zorunda kalacaklar bu haberlerle ve Gomis'in paragöz olup olmadığı ortaya çıkacak.

Hatırlıyorum bu iddialar geçen sezon da vardı ve Osmanlıspor maçındaki gol sevincinden sonra Gomis bu iddiaları yalanlamıştı.

Ekli dosyayı görüntüle 26326
keske o zaman 50 kurus atsaymıs taraftar sımdıkı hale bak yazık

Gomis ve Feghouli'nin rakiple maçtan sonraki keyifli sohbetlerine bakılacak olursa umurlarında değil. Nede olsa paraları eksilmedi. Ne diyordu Hagi; Takımı kaybettiğinde ağlamayan futbolcu büyük futbolcu olamaz.

Maçı özeti= rezillik
Bu takım nasıl şampiyon oldu inanılır gibi değil.
Dünya futbolunda bu kadar yetersiz olupda bu kadar yıllık ücret alan oyuncu topluluğu hiçbir takımda yoktur.
fegoulininde kaliteli futbolcu olduğunu falanda düşünmüyorum. Kaliteli futbolcu bu kadar rezillik boyutunda pas hatası yapmaz.Onuda geçtim fizik olarak istediği kadar kötü olsun kaliteli futbolcu oyun zekasıyla her türlü fark yaratır. Kesinlikle inanılmaz abartılmış.

Belhanda,feg,maicon üçlüsüne bu kadar bonservis ve yıllık veren adamların yatacak yeri yok. Bunlara tolga,eren gibi adamlara verilen yıllıklarda eklenince o dönemde bu klüpde birileri çok ciddi cebe para indirmiş.Bunun başka bir açıklaması yok.

Şu maçda yapılan pas hatalarını amatörde yapmazlar.

Fatih Terimin oyuncu tercihleri, sahada rezillik boyutuna gelen takım savunması, sahaya diziliş,Değişiklikler tam bir faciaydı.Heleki selçuk hamlesi yazıklar olsun.
Fernando gibi ön libero adamı önde oynatıp performansını yarı yarıya düşürmek çok büyük meziyet ister.Biz bu adamlardan doğru transfer yapmalarını bekliyoruz.

.Özellikle transfer dönemlerdeki yapılan hatalar rezillik boyutuna ulaşmıştır.
Bu klüp böyle yönetilmeye devam etsin ara ara kazanılan şampiyonluklarda yetmez batarız.
Hani bu rezilliği sadece taraftar engeller diyorum.Fakat buradaki yorumları görünce bu taraftarında bu yöneticilerden farkı olmadığını görüyorum.
Donka evrim geçirten ve doğru bir sözleşme olduğunu söyleyen, muğdat transferine sesini çıkartmayan taraftardan ne beklersin ki...

Üst Alt