2018 Yılı Olağan Mali Genel Kurul Takip Başlığı - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray batmaz cart curt dediler göreyim ozaman iki dursun gibi baskan gelsin bakalim galatasaray batiyormu batmiyormu, resmen bu ibra ile hirsizlara gelin korkmayin calirsanizda külübü hortumlasanizda sizi ibra edecegiz mesaji verildi

Aklayanlara baktıktan sonra şaşırmak pek mümkün değil.

DZoiDqbWsAAMd0J.jpg

3 yıl içinde yükselen kurla birlikte borç 9-10 milyar tl'yi bulmadan kulübün acilen bu bunakların elinden alınması lazım.

InsAllah sene sonu tekrar aday olmaz bu beceriksiz. Zengin ve vizyonlu bir baskan adayi cikmazsa Mustafa Cengiz devam etsin.
S e ç i l e m e z adam daha yeni seçim kaybetti eşyanın tabiatına aykırı renktaş ama zengin = vizyonlu demek sence anlaşılan genel çoğunluk gibi düşünerek hata ediyorsun zengin demek çapsız beceriksiz demek ünal aysal gibi...Bize düşük profil borcuna sadık disiplinli az harcayan mustafa cengiz gibi duygun yarsuvat gibi mehmet cansun gibi olmadı ama adnan öztürk gibi başkanlar lazım, senin dediğin fenere uygun bize değil renktaş hürmetler...

Maalesef halkın takımı olmaktan uzaklaşıyoruz gibi geliyor bana. Ben bunca sene sınırlı bir zümre istediği gibi işler çevirsin diye taraftarı olmadım bu takımın. Böyle olacaksa bu iş hiç takım tutmam daha iyi.

dursun ölse bari yakın zamanda
öyle olmuyor ben burak-olcan-selçuk-arda karıya gitsin birlikte arabaları takla atsın diye düşünürdüm sonra bu oldu ama burak tek takla attı alkollü arkadaşlarını alkollü başka bir araçla gelip olay yerinden kaçırdı selçuk...hayallere en yakın olduğumuz yer çekçekçi amcanın burakın kaza yerinden kaçarken gördüğü lokasyondu anasını satayım...

Şuna bak bütçe görüşmesine 100 kişi kalmadı salonda...Divan kapıları kitleyelim diyor kalanlar da kaçmasın diye sonra da 11 saattir bu borç nasıl olacak diyorlar...Hani Fatih Altaylı neredesin 2 kadeh atmaya mı gitti diyordun ya, yahu arkadaş gelin bütçe görüşmesine katılın esas borcu bu oluşturuyor...

Üst Alt