2018 Yılı Olağan Mali Genel Kurul Takip Başlığı - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adnan polatın ne sucu vardı bu herif bile ibra edildiyse mustafa başkan mayısta seçime gitmemeli genel kurul yalancıları daha cok tutuyo zaten

Genç bir arkadaşımız stopaj teşviğini borç ödemede kullanalım dedi. İyi de 7103 sayılı kanunu üyelerimiz bile okumamış ben buraya başlık açtım burada da ilgi görmedi. Sonra başka bir üye de diyor ki aman şubelere ayıralım diye itiraz ediyor...

Arkadaş kafalar bir milyon

Genel kurul maşallah görevine kaldığı yerden devam ediyor ...

Adamların derdi Galatasaray filan değil işte kendilerine söylenen neyse onu uyguluyorlar aynen ...

Okan Böke şimdi düzeltti geçen hafta yazdığımı onayladı dedi ki bu parayı sadece teşvik kapsamında kullanabilir kamp-antrenman-altyapıya bile ayıramazsın sadece amatör şubelerdeki sporcu ücretlerini ödeyebilirsin... :)

Mehmet Helvacı da basketbol ve voleyol aş'ye karşı çıktı niye yönetenler borçtan sorumlu olmasın çiftlik gibi yönetilsin, bir sürü kişiye iş ve işçi bulma kurumu olarak devam etsin isteniyor...

Herkes bütçeye itiraz etti ama bütçe kabul edildi :) Neyse şimdi bütçe üzerinde çalışayım yarın sizi bombardımana tutarım kim bilir belki yarından da yakın... :)

Şu anda Galatasaray 'ın net borcu 2 Milyar 883 Milyon 46 Bin 894 Lira...

Hani bu adam borç ödemeye gelmişti ? haydi hepsini geçtim nereye gitti bu Riva Florya paraları ?

Üst Alt