2018 Yılı Olağan Mali Genel Kurul Takip Başlığı - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yasin Çakmak güzel konuştu katılmıyorum ceza almasına sebep olaya ama güzel konuştu tebrikler bence ceza almayacak hadi bakalım heyecanla bekliyorum...

Begüm Özkan ve Yasin Çakmak'ın ceza almaması çok iyi oldu.
Begüm Özkan almalıydı bence üstat neymiş oğlu başkan olmalıymış bu neyin kafası üstat? Ben çok şükür 7 kebairden hiçbir büyük günah işlemedim çok da iyi galatasaraylıyım hayat adeta benim için ama allah belamı versin eğer bir an bile galatasaray başkanı olmak istersem...Herkes haddini bilecek...Bize düşen galatasaraya hizmet ondan nemalanmak değil...hürmetler...

Begüm Özkan almalıydı bence üstat neymiş oğlu başkan olmalıymış bu neyin kafası üstat? Ben çok şükür 7 kebairden hiçbir büyük günah işlemedim çok da iyi galatasaraylıyım hayat adeta benim için ama allah belamı versin eğer bir an bile galatasaray başkanı olmak istersem...Herkes haddini bilecek...Bize düşen galatasaraya hizmet ondan nemalanmak değil...hürmetler...
Bence bunda bir şey yok.Ben de oğlumun Galatasaray başkanı olmasını isterim ne var ki bunda.

aman dostlarımız bize kızmasın diye yapılan oylamadan bir şey olmaz. Ya oylama gizli yapılsın, ya da üye sayısı arttırılsın. Böyle böyle EuroVision yarışması gibi ne olursa olsun dostumuz diye oy veriyorlar.

Bu yüzden şaşırmıyorum bunlara.

Oha nef formasını beğenmediği için üyemize ceza veriyorduk ayıp be ayıp ne var bunda çok şükür ceza almadı sonra da fikri hür vicdani hür hep şov kalıyor...

Bence bunda bir şey yok.Ben de oğlumun Galatasaray başkanı olmasını isterim ne var ki bunda.
Üstat ceza alma sebebi o değil zaten ama galatasaray başkanlığı ulaşılmaz olmalı ablada böyle bir düşünce dünyası yok diyorum bu arada levent nazifoğlunun sırası geldi malum assolist sona kalır hadi bakalım bence ceza almamalı nazifoğlu zira adam hep doğruları söyledi dursun başkanın yalanlarını ifşa etti ne var bunda?

Üstat ceza alma sebebi o değil zaten ama galatasaray başkanlığı ulaşılmaz olmalı ablada böyle bir düşünce dünyası yok diyorum bu arada levent nazifoğlunun sırası geldi malum assolist sona kalır hadi bakalım bence ceza almamalı nazifoğlu zira adam hep doğruları söyledi dursun başkanın yalanlarını ifşa etti ne var bunda?
İfşa ettiği için ceza almamalı ama o gün yaşananlar ve üslubu hoş değildi.

dursun şansa tekrar seçilirse taraftar dursunu öldürür,lisedeki fosilleri de diri diri yakar nasıl olsa.iş o noktaya geldi.

Okan Böke çok haklı dedi ki; "12 saattir buradasınız bütçeye yeni geçtik 50 kişi kaldık neyi onaylayacağınızı biliyor musunuz?"...Daha önce de yazdım günün konusu buydu kimse kalmadı arkadaşlar önümüzdeki yılların şifresini açıklıyorlar, heyecanla bekliyoruz...

Üst Alt