2019/2020 Futbol ve Şampiyonluk Nöbeti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu takımda Falcao'nun varlığı Babel'i etkisini arttıracaktır. Hatta söyle söyleyelim hangi kanattan atak gelişiyorsa diğer kanattaki adam ceza sahasına girdiği taktirde gole yaklaşır.

Fbliler neden ligi 3 hafta saniyor anlamadim. Forvet hatlari = Rizenin forvet hatti cok ciddiyim.
Muric ve mevlut uzun sureli ligte bisey yapamaz.
Sakatlik,formsuzluk ve cezali olmayacak saniyorlar.

Biz de tudorla tek kulvar oynadik manyak basladik daha ilk yari bitmeden sampiyonluk gidiyordu

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu sene Şampiyonlar liginde başarılı olursak ve önümüzdeki sezonda Falcao gibi ses getiren yıldız transferler yaparsak daha iyi sponsorlar gelecektir.

şampiyonlar ligi listemiz belli olmadı sanırım. yabancı takımların listeleri düşmeye başladı.

aslında oraya bütün yabancıları yazabiliriz ama ligde kullanılmayacak oyuncuyu yazmazlar herhalde.

Fbliler neden ligi 3 hafta saniyor anlamadim. Forvet hatlari = Rizenin forvet hatti cok ciddiyim.
Muric ve mevlut uzun sureli ligte bisey yapamaz.
Sakatlik,formsuzluk ve cezali olmayacak saniyorlar.

Biz de tudorla tek kulvar oynadik manyak basladik daha ilk yari bitmeden sampiyonluk gidiyordu

takıma degil aslında aliye ve alinin medya ve hakemler üzerinde yaptıgı baskıya güveniyorlar

ali acık acık demistir siz cıkın oynayın kart filan görmeyeceksınız rakiplerimizde olmayacak onlarıda durduracaz

bu sezon hertürlü pisligi yapacaklar ki basladılar yönetim sessiz kaldıkca olan hocaya olacak

Eski maçları tekrar izliyorum da arif gibi adamı şimdi 50 milyona alamazsın bir forvet oyuncusu santraforu bu kadar iyimi tamamlar.

Renkdaslar kağıt üzerinde gerek as gerekse yedek kadro olarak ligin kat kat üzerinde bir kadromuz oldu bu herkesin ortak görüşü şimdi merak ettiğim gerçekten bu kalite bize güzel futbol izletecek mi yoksa deplasman da kayıp içerde tempo yapmakta zorlanan ne oynadığı belli olmayan bir takım mi olacağız ?

Renkdaslar kağıt üzerinde gerek as gerekse yedek kadro olarak ligin kat kat üzerinde bir kadromuz oldu bu herkesin ortak görüşü şimdi merak ettiğim gerçekten bu kalite bize güzel futbol izletecek mi yoksa deplasman da kayıp içerde tempo yapmakta zorlanan ne oynadığı belli olmayan bir takım mi olacağız ?
6. Ve 7.hafta bunu anlariz aslinda

Ne ara bu Twitterde fenerliler ve Bjklilar birlik olup tt yapmaya basladilar. Hergun bize karsi birsey aciyorlar, waybe ne s..... Bu iki o... Yu, yediremiyorlar kendilerine :D

Neymis aglamagalatasaray, hahaaaa harbiden bunlar mal oglu mal. Eziksiniz, ve oyle olmaya mahkum olacaksiniz.

Falcao oyuna katkısı olacak ama tempo konusunda leminayı izle diyorum sadece.

Üst Alt