2023-2024 Sezonu Sistem ve Taktik Sohbet Başlığı - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bizim en büyük sorunumuz kanatlarımız leş ötesi hem bek hem kanat. Feghoulinin böyle olacağını kimse zaten beklemiyordu. Çoğu kişi Babelden umutluydu ben değildim ve hiç şaşırmadım oynamamasına üstüne beklerin artık pilinin bitmiş olmasını da eklersek Falcao ya topu ulaştıracak tek adam ya seri ya lemina bu iş iki adamla da olmaz.

Onyekuru ve geçen seni Feghouli olsa defansta şener ve linnes oynasa cidden takım kendine gelirdi.

Ama para yok huzur yok yapacakta bişey yok. En mantıklısı çift forvet yoksa bu kanatlarla bu sezon geçmez.

ft, oyuncular kimliklerini kazanmadan sistemi değiştirmeyeceğini ve bu süreçte daha da sıçmamızın oldukça muhtemel olduğunu söyledi

bu bana pek inandırıcı gelmiyor, memnun değilse ve bir şeyleri değiştirmiyorsa "ben kenarda olmadığım için böyle oldu" demeye getiriyordur ki bunun kötü oyunumuzun tek sebebi olması imkansız

köklü değişikliklere ihtiyaç varken bunun kısa vadede yaşanmayacağı kesinleşti, bu gidişatta 3-4 hafta içinde taraftarın sabri tamamen tükenir

Gazisehir Göztepe maçını izleyip ne kadar yavaş ve sistemsiz olduğumuzu gordum bu gazisehir bizi deplasmanda yener bunu buraya yazayım .Bu yavaş ve musleraya geri paslar yüzünden futboldan sogudum korkak bir takım yarattı hoca kendisi kabul etmese bile güzel oyna yenil risk al kes Babel i balhandayi gençleri oynat fark yiyelim önemli değil arkanda oluruz ama sen herşeyi ben bilirim belhanda çok iyi deyip de duran topları her seferinde ona kullandirirsan GS zarar verirsen karsinda oluruz ...

Saçma olanı yazki fikir telakkisinde bulunalım.

herif aslinda guzel bi tweet atmis

ama bunun cozumu neden 442 anlamadim
ne bekler acildigi icin stoperlerin arasinin acilmasini
ne de kanatlar alan parselledigi icin hucumda kat edecekleri mesafenin azalmasini
yani 442 gibi dizilmek bunlari nasil cozecek
attigi tweetteki bas sorun takimin bas sorunu yani takimin SHAPE'i
orta saha tamamen follos olmus
sadece kufredilen babel dogru savunma yapiyor
bu kadar hata yapildiktan sonra defans dogal olarak kabak cicegi gibi aciliyor ustat

2 tane fişek bek oyuncusu al bu sistem yürür

57066.jpg

hoca babel ile feghouliyi kenarda tut

4-4-2 baklava ya da 3-5-2 ile devam et

şener ile devre arasından sonra linnesi bu takıma kazandır 3-5-2de daha çok işimize yarar

şener luy donk marc linnes
nzonzi
seri lem(belh)
andon falc

şener luy marc linnes
nzonzi
seri lem
belh
falc andon

Bu takım ikinci bölgede olumlu top kullanamıyor. Takımda o görevi yapacak kağıt üstünde çok isim olsada olayı eyleme dökecek isim yok. Ilk senesindeki sneijder falcaoyu asist manyağı yapardı. Açık ve net bize son 10 numaralardan birisi lazım. Falcaoyla verkaça girecek kadar IQ olsun yeter. Tiago silva ve diğer ayi stoperle iyi boğuştu.

gscimbom_mobil

Üst Alt