#22 Ümit Davala


Umit-Davala-b.jpg
ÜMİT DAVALA

Yardımcı Antrenör
Doğum Tarihi 1973-07-30

Doğum Yeri Mannheim, Almanya​
 
Cevap: Ümit Davala | Yardımcı AntrenörEn son kendisine haksizlik edilip yollanmasti. Eski baskanimizin akil almaz kararlarindan birine kurban gitmisti.

Umarim bu sefer ki dönemi cok daha iyi ve basarililarla dolu gecer. Hayirli olsun.
 
Cevap: Ümit Davala | Yardımcı Antrenöraynen, haksizlik yapilmis diye üzülmüstüm, bu yuzdende umarim fatih hoca alir kadrosuna diyordum, aldi, cokta iyi yapti.yabanci diller bilmeside cok olumlu, inglizce ve almancasi var.
 
Cevap: Ümit Davala | Yardımcı AntrenörÜmit'i severim, Polat yolladiginda üzülmüsdüm. Bence düzgün bir adam. Evire cevire paparaziyi dövmesinide unutmadim ;)
 
Cevap: Ümit Davala | Yardımcı AntrenörÜmit Davala genç ve tecrübeli bir isim, Fatih Terim ile calışması onun için çok iyi bir avantaj.

Tıpkı Chelsea antrenörü André Villas-Boas gibi, kendisi Ümit'ten 4-5 yaş küçük, eminim ki oda büyük isimlerle çalışarak şu an ki yerini almıştır. Başarılar Ümit!
 
Cevap: Ümit Davala | Yardımcı Antrenörtakımdaki oyuncularla cok uyumlu.gerçi teknik ekip futbolcularla antrenörlerle felan birbiriyle cok uyumlu.gol sevinçlerinden ve antrenman fotolarından belli oluyor
 
Cevap: Ümit Davala | Yardımcı AntrenörEnder bulunan türde bir futbolcuydu. Bölgesinde avrupanın en iyilerinden biriydi.

Şimdi de kulübede bulunduğu için çok şanslıyız. Kendisini tanıyanlardan bildiğim kadarıyla karakteriyle, duruşuyla 10 numara adam.
 
Cevap: Ümit Davala | Yardımcı AntrenörOscar'ı mı izleyecek acaba.. :pMoura ve Damiao zaten yüksek bonservisli futbolcular. Almamız çok zor olur. Oscar'ın da az değil ama, karşılanabilir bir miktar olduğunu düşünüyorum. Tabi ki Oscar'ın talipleri de az değil.. :) Kimleri izleyeceğini merak ettim şimdi.. :)
 
Cevap: Ümit Davala | Yardımcı AntrenörOscar'ı mı izleyecek acaba.. :pMoura ve Damiao zaten yüksek bonservisli futbolcular. Almamız çok zor olur. Oscar'ın da az değil ama, karşılanabilir bir miktar olduğunu düşünüyorum. Tabi ki Oscar'ın talipleri de az değil.. :) Kimleri izleyeceğini merak ettim şimdi.. :)Bahsettigin isimleri izlemesi pek ihtimal dahilinde degil dostum :) Buyuk ihtimalle scoutlardan ve Taffarel'den birkac ortak isim gelmis olabilir. Onlari izlemek maksadiyla gidiyordur.
 
Üst Alt