#22 Ümit Davala - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Ümit Davala

Cevap: Ümit Davala | Yardımcı Antrenör

Brezilya tercihi bence cok yanlis. Yetenek bir yere kadar. Adamlarin karakteri cok zayif. Genelde paragöz, disiplinsiz, alemci, sonradan görme vs oluyorlar.

Arjantin'e ya da diger latin amerika ülkelerine odaklansak cok daha iyi olur.

Brezilya tercihi bence cok yanlis. Yetenek bir yere kadar. Adamlarin karakteri cok zayif. Genelde paragöz, disiplinsiz, alemci, sonradan görme vs oluyorlar.

Arjantin'e ya da diger latin amerika ülkelerine odaklansak cok daha iyi olur.

Renkdaş, çoğu Brezilyalı dediğin gibidir ama ben bu konuda yine Fatih Hoca'ya güveniyorum.Öyle disiplinsiz bir adamı alacağımızı zannetmiyorum.Fatih Hoca bu konuda talimatı vermiştir zaten.

Böle organizasyonları duymak bile heycan veriyor bravo

Kesinlikle. Bu tarz olaylar içersinde olmamız lazım. Geç bile kaldık. Ama geç olsun güç olmasın.

Altyapıya dışarıdan getirdiğimiz 1-2 oyuncunun, daha sonradan A takıma çıkıp oynaması en çok istediğim şey.

Böylelikle ekol olma yolunda dev bir adım atarız.

gremio ronaldinho nun ilk takim mi diye biliyorum burdan bir tane daha ciksa fena mi olur ümit hoca al gel bir tane. :D

İlla alt yapılıkta düşünmemek te lazım Hazır olmus ben potansiyelim diye bagıran topcularda var bunları hemen avrupanın devleri kapmıyor shaktar nasıl kapıyorsa bizde yapabiliriz

Adamsın Ümit Davala.

Orada o şerefsizlere cevap vermeyi tek akıl eden kişi olarak,bu sayfaya çok yorum yapılması lazımda fakat bizim taraftar böyle işte.Geçen senelerde seni kovan,bu klübe inanılmaz zarar veren A.P yatacak yerin yok.

fenerbahçe maçında fenerli oyuncuların üzerine yürüyen yanlış görmediysem üzerinde mor birşey vardı o ümit davalamıydı?

ne olmuştu ki orada sevinçlerine mi kızmıştı ümit abi

'' İyi hazırlandık , iyi konsantre olduk ve kararlıyız... Sabırla maç saatini bekliyoruz... ''

Üst Alt