#23 Colin Kâzım Richards - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #80 Kazım Kazım

ardı ardına alınan basarısız sonuclardan sonra Yonetim histeri halinde kendini kurtarmak icin ne yapacagını bilemez bi halde bataklıga saplanmıs gibi cırpındıkca batıyor. Sacmalıklar Hagi nin gelmesi ile basladı. Kazım Kazım ile devam ediyor, Fatih Tekke ile doruk noktasına ulasacak. Kazım ve Fatih gibi oynamayınca sorun yaratan ve teknik direktorleri ile problem yasama bagımlısı olan adamlar ile Misimovic gibi bir adamı sakız cıgnedi diye kadro dısı bırakan Hagi nasıl anlasacak hic bilmiyorum. Yonetimimiz futbolcuları kadro dısı bırakma kabiliyetini Rıjkard varken gosterse idi sanırım su anda cok daha ıyı bır durumda olabilirdik.

Yekta'ya bile 5 milyon euro istiyorlar arakdaşlar...Bazen büyük klüp başkanlarına da acımıyor değilim...Allah aşkına Yekta'nın değeri nedir?

Yekta'ya bile 5 milyon euro istiyorlar arakdaşlar...Bazen büyük klüp başkanlarına da acımıyor değilim...Allah aşkına Yekta'nın değeri nedir?

Arkadaş büyük takımları sağılacak inek gibi görüyorlar.

Ya yabancı sınırlaması kalksın yada naklen yayın ihalesine girmesin bi daha büyük takımlar. Her büyük kendi maçlarını pazarlasın. Bir sezon yapsalar bunu ve havuzu bozsalar zaten bu işler yoluna girer. Herkes yola gelir. Yekta kim yahu 5 milyon. Yekta'yı geçtim Sercan kim, Volkan kim. Gördük Şampiyonlar Ligi'ndeki hallerini.

Yeter lan. Hakaten yazık büyük takımlara. Dünyanın yatırımını yapıp 5 tane iyi Türk futbolcuyu bulamıyorlar.

Naklen yayından aldığımız parayı Anadolu Klüpleri'ne mi vericez?

Resmen yabancı sınırlamasını kötüye kullanıyor adamlar. Yoksa arz talep meselesi değil bu iş.

Kimse yüzüne bakmaz yabancı sınırlaması olmasa o çapsız Yekta'nın yada Volkan'ın.

6+2+2 ymiş 6 yabancı sınırıymış. Sokayım Türk futboluna. Sanki dünyayı öttürüyoruz da Türk futbolunu korumak adına yabancı sınırını kaldırmıyolar. İspanya işte.Yabancı sınırı mı var? Almanya... Yabancı sınırı mı var?

Sahada kaliteli futbolcularımızı sakatlarlar, en çapsız adamına minimum 2 milyon fiyat çekerler, aynı adamı başka bi Anadolu klübü istese iki yüz bin dolara bırakırlar. Hayır ligde kaçıncısın ki, Yekta'nın değeri ne olabilir? Klüp binasıyla birlikte 5 milyon ediyo musun acaba?

Hakaten yeter lan! Üç büyükler birleşip oynamıyoruz arkadaş biz böyle ligde deseler ülke batıcak haberleri yok. Böyle istismar edilmez ki ama.

Arkadaş büyük takımları sağılacak inek gibi görüyorlar.

Ya yabancı sınırlaması kalksın yada naklen yayın ihalesine girmesin bi daha büyük takımlar. Her büyük kendi maçlarını pazarlasın. Bir sezon yapsalar bunu ve havuzu bozsalar zaten bu işler yoluna girer. Herkes yola gelir. Yekta kim yahu 5 milyon. Yekta'yı geçtim Sercan kim, Volkan kim. Gördük Şampiyonlar Ligi'ndeki hallerini.

Yeter lan. Hakaten yazık büyük takımlara. Dünyanın yatırımını yapıp 5 tane iyi Türk futbolcuyu bulamıyorlar.

Naklen yayından aldığımız parayı Anadolu Klüpleri'ne mi vericez?

Resmen yabancı sınırlamasını kötüye kullanıyor adamlar. Yoksa arz talep meselesi değil bu iş.

Kimse yüzüne bakmaz yabancı sınırlaması olmasa o çapsız Yekta'nın yada Volkan'ın.

6+2+2 ymiş 6 yabancı sınırıymış. Sokayım Türk futboluna. Sanki dünyayı öttürüyoruz da Türk futbolunu korumak adına yabancı sınırını kaldırmıyolar. İspanya işte.Yabancı sınırı mı var? Almanya... Yabancı sınırı mı var?

Sahada kaliteli futbolcularımızı sakatlarlar, en çapsız adamına minimum 2 milyon fiyat çekerler, aynı adamı başka bi Anadolu klübü istese iki yüz bin dolara bırakırlar.

Hakaten yeter lan! Üç büyükler birleşip oynamıyoruz arkadaş biz böyle lig deseler ülke batıcak haberleri yok. Böyle istismar edilmez ki ama.

Eline sağlık renkdaş tam bu havuz işine saydıracaktım gerek kalmamış. Avrupa'da klüpler yayın gelirleriyle ayakta dururken bizim gidip bu parayı paylaşmamız çok büyük haksızlık. Türkiye de 400milyon dolar yayın geliri varsa Galatasaray -Fenerbahçe -Beşiktaş bunun en az yüzde 90 ını elinde tutuyordur. Kalan da biraz Trabzon ve diğerleri. Bu sistem değişirse ne Kazım'lara kalırız ne de Anadolu klüpleri bu şekilde şımarabilir. 2 milyon euro için elimize bakar hale geleceklerdir eminim

Kazim'dan kanat olmaz bence. Cok iyi bir forvet olur. Ayni Burak Yilmaz gibi, yanlis kullanildi. Simdi forvete daha yakin Trabzonda, randimani üst düzey oldu.

fenerebenzemez1074797.jpg
[/URL][/IMG]

dush almadiysan hemen atla oyle gel idmana adamin asabini bozup dinden imandan cikarma

açık konuşmak gerekirse geçen sene fenerde bize karşı forvet oynamıştı.. defansıda tek başına dağıtmıştı o maçtan ötürü sevmem ama artık bizde olduğuna göre yararlanmakta fayda var..

2007 Yılında

Brezilya sınavına hazırlanan ay yıldızlılarla birlikte Almanya kampında görüştüğümüz genç yetenek‚ Çocukluğumda‚ ailemde Beşiktaşlı çok olduğu için Beşiktaş bana daha cazip geldi. Ama profesyonel yaşanır‚ menajerim ve kulübümle anlaştıkları taktirde seve seve gelirim" diyerek siyah beyazlı kulübe kapıyı açık bıraktı.

Hürriyet - Kartal'a gelirim

2011 Yılında

Oyuncu olarak çok daha fazla olgunlaştığını yineleyen Kazım‚ ´´Aslında Galatasaray´dan teklif gelmeden önce İngiltere´ye gitme şansım da vardı. Farklı kulüplerden teklif aldım. Fakat Galatasaray´dan teklif gelir gelmez her şey değişti. Çünkü ailemin birçok bireyi Galatasaray taraftarı ve bu da beni çok etkiledi. Galatasaray´ı seçmemde çok büyük bir etken oldu. Ben ne yapmam gerektiğini biliyorum‚ nasıl bir potansiyele sahip olduğumu biliyorum ve en kısa zamanda da bunu göstermek istiyorum. Şu anda tamamen kendimi Galatasaray´a ait hissediyorum´´ şeklinde konuştu.

"Senelerdir G.Saray forması..." - Galatasaray

dikkatimi çekti yanlış anlaşılmasın bu mesajım umarım hayırlı olur.

2007 Yılında

Brezilya sınavına hazırlanan ay yıldızlılarla birlikte Almanya kampında görüştüğümüz genç yetenek‚ Çocukluğumda‚ ailemde Beşiktaşlı çok olduğu için Beşiktaş bana daha cazip geldi. Ama profesyonel yaşanır‚ menajerim ve kulübümle anlaştıkları taktirde seve seve gelirim" diyerek siyah beyazlı kulübe kapıyı açık bıraktı.

Hürriyet - Kartal'a gelirim

Yıl 2011

Oyuncu olarak çok daha fazla olgunlaştığını yineleyen Kazım‚ ´´Aslında Galatasaray´dan teklif gelmeden önce İngiltere´ye gitme şansım da vardı. Farklı kulüplerden teklif aldım. Fakat Galatasaray´dan teklif gelir gelmez her şey değişti. Çünkü ailemin birçok bireyi Galatasaray taraftarı ve bu da beni çok etkiledi. Galatasaray´ı seçmemde çok büyük bir etken oldu. Ben ne yapmam gerektiğini biliyorum‚ nasıl bir potansiyele sahip olduğumu biliyorum ve en kısa zamanda da bunu göstermek istiyorum. Şu anda tamamen kendimi Galatasaray´a ait hissediyorum´´ şeklinde konuştu.

"Senelerdir G.Saray forması..." - Galatasaray

dikkatimi çekti yanlış anlaşılmasın bu mesajım umarım hayırlı olur.

Akillari baslarina gelmis Galatasarayli olmuslar, sasilacak bir durum yok.

Üst Alt