#23 Colin Kâzım Richards - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #80 Kazım Kazım

2007 Yılında

Brezilya sınavına hazırlanan ay yıldızlılarla birlikte Almanya kampında görüştüğümüz genç yetenek‚ Çocukluğumda‚ ailemde Beşiktaşlı çok olduğu için Beşiktaş bana daha cazip geldi. Ama profesyonel yaşanır‚ menajerim ve kulübümle anlaştıkları taktirde seve seve gelirim" diyerek siyah beyazlı kulübe kapıyı açık bıraktı.

Hürriyet - Kartal'a gelirim

2011 Yılında

Oyuncu olarak çok daha fazla olgunlaştığını yineleyen Kazım‚ ´´Aslında Galatasaray´dan teklif gelmeden önce İngiltere´ye gitme şansım da vardı. Farklı kulüplerden teklif aldım. Fakat Galatasaray´dan teklif gelir gelmez her şey değişti. Çünkü ailemin birçok bireyi Galatasaray taraftarı ve bu da beni çok etkiledi. Galatasaray´ı seçmemde çok büyük bir etken oldu. Ben ne yapmam gerektiğini biliyorum‚ nasıl bir potansiyele sahip olduğumu biliyorum ve en kısa zamanda da bunu göstermek istiyorum. Şu anda tamamen kendimi Galatasaray´a ait hissediyorum´´ şeklinde konuştu.

"Senelerdir G.Saray forması..." - Galatasaray

dikkatimi çekti yanlış anlaşılmasın bu mesajım umarım hayırlı olur.

biri hurriyet biri sporx :) hurriyet sallamis yine :) ama sporx yalan haber yapmaz

Kazım fena adam değildir. Fenerdeyken akıllanıp patlama yapacak diye hep korkardım açıkçası. Umarım bizde yapar. Çok sağlam bir forvet olabilir. Fizik var, hız var, şut var.

Kazım ın gelmesine lafım yok da,

o zaman Keita ve Lincoln disiplinsiz diye takımdan gönderildi, Misimoviç kadro dışı bırakıldı.

Bir yönetim bu kadar tutarsız olabilir

Volkan Sen kekosuna 8 milyon euro vermeyip Kazim gibi cok daha kaliteli ve faydali olacak bir adami belese aldigimiz icin

1) Kazim'in fenerde bilincli olarak yaptigi gereksiz hareketlerine

2) Bu hareketlere kanip onu serbest birakan fener yonetimine

3) Kazim'in planini anlayip serbest kalir kalmaz onu alan Adnan Sezgin'e

tesekkuru borc bilirim

Hayri bu Kazım büyük balon olucak bence ama sen herifi bu kadar desteklediğine göre, vardır bir bildiği diyorum. Umarım boşuna gazlamıyosundur milleti.

Serhat'in bile begendigi adami begenmemek bize yakismaz. Sanirim Serhat'in bugune kadar degerlendirdigi 85000 futbolcudan begendigi 15.'si bu.

2007 Yılında

Brezilya sınavına hazırlanan ay yıldızlılarla birlikte Almanya kampında görüştüğümüz genç yetenek‚ Çocukluğumda‚ ailemde Beşiktaşlı çok olduğu için Beşiktaş bana daha cazip geldi. Ama profesyonel yaşanır‚ menajerim ve kulübümle anlaştıkları taktirde seve seve gelirim" diyerek siyah beyazlı kulübe kapıyı açık bıraktı.

Hürriyet - Kartal'a gelirim

2011 Yılında

Oyuncu olarak çok daha fazla olgunlaştığını yineleyen Kazım‚ ´´Aslında Galatasaray´dan teklif gelmeden önce İngiltere´ye gitme şansım da vardı. Farklı kulüplerden teklif aldım. Fakat Galatasaray´dan teklif gelir gelmez her şey değişti. Çünkü ailemin birçok bireyi Galatasaray taraftarı ve bu da beni çok etkiledi. Galatasaray´ı seçmemde çok büyük bir etken oldu. Ben ne yapmam gerektiğini biliyorum‚ nasıl bir potansiyele sahip olduğumu biliyorum ve en kısa zamanda da bunu göstermek istiyorum. Şu anda tamamen kendimi Galatasaray´a ait hissediyorum´´ şeklinde konuştu.

"Senelerdir G.Saray forması..." - Galatasaray

dikkatimi çekti yanlış anlaşılmasın bu mesajım umarım hayırlı olur.

Almeida, Bild gazetesinin internet sayfasında yayınlanan röportajında, 'Türk medyası bugün sizin Beşiktaş ile sözleşme imzalayacağınızı yazdı. Bu doğru mu' şeklindeki bir soruya karşılık, 'Bu tümüyle yalan. Ben Portekiz'deyim ve ailem ile tatil yapıyorum. Bu hikayeyi muhtemelen Beşiktaş Başkanı yayıyor' dedi.

Dikkatimi çekti şimdi sen böyle deyince, sen de yanlış anlama umarım hayırlı olur.

beni en cok uyuz eden olay sag aciktayken 10 metre kare icinde oynadigi futboldur

bazen 20 30 dakika mactan kopuyor

cunku mental olarak bir sporcu degil ne yazikki

ama forvetteyken surekli oyunun icinde ve cok faydali

adriano yu andiriyor uzaktan goruntusu endami kuvveti:)

Bugun forma tanıtımında acıdım sana senın bura gelmende suc yok sen topunu gercekten oyna ben ozur dıleyecem kazım senden...

ama kanatta begenmis

bence kanatta cacik olmaz

2 mac oynar 5 mac yatar

Kanat oyuncusu genelde en istikrarsiz topcu olur bence, cunku birebir markaj altindadir bek tarafindan ve her mac kanattan yardirmasi ve son toplari yapmasi mumkun degildir Buyuk Ustad. Keita da oyleydi. Pozisyon geregi boyle bir durum var bence.

Kanat oyuncusu genelde en istikrarsiz topcu olur bence, cunku birebir markaj altindadir bek tarafindan ve her mac kanattan yardirmasi ve son toplari yapmasi mumkun degildir Buyuk Ustad. Keita da oyleydi. Pozisyon geregi boyle bir durum var bence.

evet iste

ama bazilari mactan kopmuyor

keite mesela her an herseyi yapabilir diyorsun

bu kazim bi durdumu kopuyor

ama forvette tabi her dakka top geliyor bir olay var

kopmuyor savasiyor

bide tabi kafire vurur gibi topa vuruyor bazen

bence forvet olmali diyorum bu gozlem isiginda

Üst Alt