#23 Colin Kâzım Richards - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #80 Kazım Kazım

---kazim---

arda-pino-formica

mesela boyle diyorum ileride

arkada cana biglia mesela

insua ve ardali kanat pek seyretmedik bence cok iyi olabilir

hatta en kuvvetli kanadimiz olur

sagda ise

sabri kewellda olabilir formica yoksa

Yabmiyin:

-------Cana-------

----MC----Coolio--

Kazim---------Arda

-----FC (Baros)----

iyi gider.

Pino iyi bir joker olur ustad. Pino'yu AMC olarak yazardim da orta sahayi Cana ve Coolio'ya teslim edebilir miyiz supheliyim. Ya da Pino forvet oynar ki orada iyi isler yabiyor.

ama kanatta begenmis

bence kanatta cacik olmaz

2 mac oynar 5 mac yatar

Kanatta pino da çok kötü ama hocam:eek:,sağ kanatta Aydın banko oynamalı artık.Yani kızmayında sanki gelişme var aydın da:D.Bu sene bişeyler çıkabilir sanki.Fiziği falan daha oturmuş,dribbling yaparken eskisi kadar açmıyor ayağından topu.Daha dengeli olmuş artık belli.

Kanatta pino da çok kötü ama hocam:eek:,sağ kanatta Aydın banko oynamalı artık.Yani kızmayında sanki gelişme var aydın da:D.Bu sene bişeyler çıkabilir sanki.Fiziği falan daha oturmuş,dribbling yaparken eskisi kadar açmıyor ayağından topu.Daha dengeli olmuş artık belli.

pino da kazimda forvete yakin oynadiklarinda daha iyiler

bu nedenle acikta harcanmamalilar belkide cunku verim alamiyoruz

aydinda gelisme var katiliyorum ama hala GS ici yeterli degil

peki bu nasil, madem kanatta devamlilik zor

bizde buyuk takimlar gibi yapalim iki kanadimizi fizigi cok ust seviyede olmayan fakat yetenegi dunya kadar olan iki adam yapalim

-----kazim----

arda--pino--kewell

bence bu kadro cok is yapar reisler

kalibimi basarim

yeterki 3 mac ust uste oynasinlar

Bu arada Kazım-Arda kanatlarda ciddi olarak faydalı olur kafamdaki milli takım kadrosunda bile bu böyleydi.Bunun dışında forvettede iş yapar, bizi dağıtmıştı hatırlarsanız forvet oynadığı maçta.

benim içim ısınmadı kazım transferine ama

sorsalardı 7-8'e volkan şen mi bedavaya kazım'mı diye

bende kazım'ı alırdım

Kazım'dan çok ümitliyim. İki senedir beleşe adam düşürmeye çalışıyoruz Serdar Özkan'dır falan filan. Ama ilk defa doğru bir tercih yaptığımıza inanıyorum. Zımba gibi şut çekiyor adam, kuvvetli de. Çok yararlanacağız ondan.

Üst Alt