#23 Colin Kâzım Richards - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #80 Kazım Kazım

Almeida, Bild gazetesinin internet sayfasında yayınlanan röportajında, 'Türk medyası bugün sizin Beşiktaş ile sözleşme imzalayacağınızı yazdı. Bu doğru mu' şeklindeki bir soruya karşılık, 'Bu tümüyle yalan. Ben Portekiz'deyim ve ailem ile tatil yapıyorum. Bu hikayeyi muhtemelen Beşiktaş Başkanı yayıyor' dedi.

Dikkatimi çekti şimdi sen böyle deyince, sen de yanlış anlama umarım hayırlı olur.

O haberin yalan oldugunu herkes biliyor zaten kendiside yalanladı ben kazımın gerçek açıklamaları dikkatimi çekti

Bu sezon Rijkaard ve Hagi çok şans verdiği halde hiçbirini kullanamadı. Bence satıp kurtulmalı.

Futbolculuğuna laf yok, diğer sorunları da atlatırsa faydalı olur, hele hele Arda ile iyi bir ikili olurlar kanatta.

Kazım 'a karşı önyargılıyım. Fenerbahçe veya Beşiktaş 'tan gönderilen oyuncuların bize bir yararı olduğunu hatırlamıyorum. Uzun süreli takımda kalamaz.

Patlama yapmasını bekliyorum , çok ümitliyim.Kime bonservis sorsan 5 m.€ diyor.Hadi diyelim parayı verdin bu sefer de medya yakanı bırakmıyor , 2 lafın başında bonservisini söyleyip duruyor.Her açıdan iyi oldu Kazım.

Herkesi utandıracağına eminim, seni bu kadar savundum. Bu gün yüzümü güldürdün ama ileride kahkaha attıracağına eminim!

Üst Alt