#23 Emre Akbaba - Sayfa 127 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Su adami bile ilk macinda elestiriecek adamlar var .Gecen sezon bile daha tam toparlanamadan takima katkisi olmustu ama millete sorsan gucsuz kuveetsiz su adam bizde duzenli bi 10 maca ciksa baya is yapacak en azindan gol sorununu cozecek ama iste sorunumuz sakatlik Emre ve Falcao sakatlanmazlarda ligin ikinci yarisina damga vuracaklar

Çok zor bir sakatlıktan çıkacak. Belki orta sahamız bu kadar formsuz olmasa uzun süre forma yüzü bile göremeyebilirdi ama beklenenden erken formayı alacak gibi duruyor.Oyun görüşü ve duruşuyla çok beğendiğim bir oyuncu Emre Akbaba. Umarım çok performans kaybı yaşamaz da eskisinden daha iyi bir şekilde sahalara döner.

ELreKOqWwAAJkhX

E97F376A-045D-4966-B06C-FDA9EA607BD8.png
Kritik, şampiyonluk maçlarından birine çıktığımız Alanya deplasmanından hatıra. Emre Akbaba penaltıyı değerlendirip skoru 2-2’ye getiriyor. Olası Galatasaray şampiyonluğu bu skorla büyük tehlikeye giriyor.

Sorarsan Cimbombomun çocuğu dersiniz. Ulan hangi Galatasaraylı böyle sevinir? Izlerken sinir oldum. Ligin 2. yarısı son şansı. Oynadı oynadı, oynamadı gitsin Anadolu’da oynasın yeniden. Galatasaraylıysan Galatasaray’lısın arkadaş. Öyle teklif geldiğinde birden eski Galatasaray sevgin alevlenip, ‘Galatasaraylıyım! Öz cimbomluyum’ ayaklarına hiç girmeyin.
4B83B74A-AC69-4AFF-9803-3648BE06272A.png

Ne yapsin gol atti diye sevinmesin mi adam, hayret birsey ya.
Üzülsün demiyorum zaten. Fakat adı geçtiğinde birden hepimizden fazla Galatasaraylı oluverdiğini öğrendik.

Galatasaraylı adam böyle zıplayarak, atlayarak 2-2’yi kutlamaz. Zoruma giden bu. Biz hep destek olduk, oluruz da. Fakat bu görüntü hiç hoşuma gitmemişti.

Emre Akbaba’nın bize borcu var. Çıkıp golleri atıp, böyle sevinmesi lazım. Bu hırsı bizde oynadığı hiç bir maçta görmedim yemin ederim.

Üzülsün demiyorum zaten. Fakat adı geçtiğinde birden hepimizden fazla Galatasaraylı oluverdiğini öğrendik.

Galatasaraylı adam böyle zıplayarak, atlayarak 2-2’yi kutlamaz. Zoruma giden bu. Biz hep destek olduk, oluruz da. Fakat bu görüntü hiç hoşuma gitmemişti.

Emre Akbaba’nın bize borcu var. Çıkıp golleri atıp, böyle sevinmesi lazım. Bu hırsı bizde oynadığı hiç bir maçta görmedim yemin ederim.

Bence yanlis yere takiliyorsun.

Performansindan ben de memnun degilim, transferine de bu maddi kosullarda karsiydim. Ama bence gol attiktan sonra sevindi diye zorlamamak lazim.

Top oynamali ama geri dönüsü nasil olacak büyük bir soru isareti.

Üst Alt