#23 Emre Akbaba - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu salon topçusunu hala besliyormuyuz?

Verin Bu senelik alacağını gitsin.
Zararın neresinden dönersek kârdır.

Serbest bıraktığımız gibi hemen başka takıma taraftar ayağına yanlar.

Bu rezil futbol da emeği olan herkese Lanet Gelsin!

Kazandıkları paradan hayır görmesinler!
Galatasaray tarihinde begendigin futbolcular veya Tdler farmidir Negatif Bey? Cok merak ettim

Galatasaray tarihinde begendigin futbolcular veya Tdler farmidir Negatif Bey? Cok merak ettim
Hagi-popescu-bulent-keweel-keita-melo-elmander-taferel-drogba-sneijder-capone-jardel-ergun-ilic-metin-song-ribery-baros-
Ujfalusi-muslera

Derwall
2002 luce
2000 terim

Bu rezil futbol da emeği olan herkese Lanet Gelsin!

Kazandıkları paradan hayır görmesinler!

Üzülsün demiyorum zaten. Fakat adı geçtiğinde birden hepimizden fazla Galatasaraylı oluverdiğini öğrendik.

Galatasaraylı adam böyle zıplayarak, atlayarak 2-2’yi kutlamaz. Zoruma giden bu. Biz hep destek olduk, oluruz da. Fakat bu görüntü hiç hoşuma gitmemişti.

Emre Akbaba’nın bize borcu var. Çıkıp golleri atıp, böyle sevinmesi lazım. Bu hırsı bizde oynadığı hiç bir maçta görmedim yemin ederim.
Reis haklısın sevinç abartılı ama maçı dün gibi hatırlıyorum. Aç izle maçı o sezon aşırı formda bi emre var ve o maçta bok gibi oynamıştı. Dikkatli izleyen biri yanlış anlayabilirdi tamda arenadaki fotoları çıkmıştı piyasaya ve kuşlar zip zip zipliyolardi maç öncesinde emre nasi oynayacak bu mac diye.

Bu saatden sonra ancak iyi bir yedek olur daha ileriyi gitmez. Belhanda rezili takimda kalirsa ozaman belki ara sira onun yerine ilk 11 de cikabilir

Üst Alt